Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor a 4 pecsét kell az...

Most akkor a 4 pecsét kell az egyszeri anyaságihoz, vagy a dokitól egy papír hogy rendszeresen jártam hozzá?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mondd, és engem kezd idegesíteni, mivel 22hetes kismama vagyok és a dokim (magán) nem írt még a kis könyvembe semmit, és nem is pecsételt. Köszi a válaszokat.
2012. aug. 27. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4 pecsét+ az igazolás. Én úgy tudom.
2012. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A kiskönyvben kell 4 pecsétnek lennie! Ezt a szülészeten nézik meg, és ott adnak egy igazolást arról, h te megjelentél 4x a terhesgondozáson. Ha még nem pecsételt, akkor a következő alkalommal mindenképpen szólj neki!
2012. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az anyaságihoz a a papírt a doki állítja ki, a 4 pecsét alapján

tehát nem kell beküldeni a kis könyv fénymásolatát, amelyben a pecsétek vannak, hanem a pecsétek alapján állítja ki a doki az igazolást

2012. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na, az én könyvem tele volt pecséttel. :) Amúgy én csak a papírt fénymásoltattam le. Azt küldtem el.
2012. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nem ír a könyvbe, akkor gondolom kinyomtat egy papírt. az is jó.

a pecsét azt jelenti, hogy megjelentél terhesgondozáson. és nyugi, ki fogja a dokid állítani a papírt.:)

2012. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy van ja, h nem baj ha nincs pecsét, végülis a MÁK-nak (?) az az 1 papír kell (de úgy tudom nem a fénymásolt, hanem az eredeti), amit a doki szülés után állít ki. Ezt ki kell állítania annak a dokinak akihez járt a kismama terhesgondozásra. (Ha nem nála szül vki, hanem pl. ügyeletesnél;vkinek el kell menni hozzá v felhívni, h megszületett a baba.)
2012. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én semmiből sem küldöm (adom) be az eredetit.

Nem volt fogadott dokim, körzetihez jártam ( meg, aki épp benn volt, amikor gondom volt). Szülni meg az ügyeletesnél szültem, ő állította ki a papírt is, amikor behozta a zárómat..

2012. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De a gyedhez az anyakönyvinek is a másolatát adtad be?:) Nálunk a munkahelyem küldte el az eredetit a könyvelőnek, az "bemutatta" és visszaküldte a munkahelyemre, akik meg nekem visszaküldték. Amúgy meg mindenről volt fénymásolatunk is, de nálunk csak az eredetit fogadták el. Nem tudom....nekünk ezt mondták.
2012. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kiskönyvben akkor kell minimum a 4 pecsét védőnőtől, ha nem jársz magán orvoshoz. Nekem a kórházban adtak egy igazolást, hogy megjelentem 10x, nem kérték el soha a kiskönyvemet (azt egyedül a védőnő használta), a munkahelyemen elég volt a kórház által kiadott igazolás.
2012. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De érdekes, úgy látom mindenhol más.


Nálunk a védőnő állítja ki, pont a minap kaptam meg, 39 hetesen, beírja,hogy hányszor jelentem meg, a dátuokat is ráírja a paprra, és a körzeti nőgyógyász által már alá van írva. (magánhoz járok-körzeti csak nst-n lát).


Első babábál akkor kaptam meg, amikor párom bement szólni,hogy megszületett a baba, gyorsan kitöltötték neki.

2012. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!