Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha nemkívánom...

Szerintetek ha nemkívánom abszolút az édességet akkor jó esélyem van arra, hogy fiam lesz? :-) volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én nagyom kivántam,és fiú
2012. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első 3-4 hónapban nem kívántam az édeset, ha rá gondoltam a hányinger kerülgetett. Utána már minden jöhetett! :) Kisfiú lett!

További minden jót!

2012. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Erre ne nagyon alapozz. Én világéletemben édesszájú voltam, aztán a terhességem feléig semmi édes (csoki, fagyi) nem ment le.

Most se nagyon kívánom, de heti 1x azért eszem fagyit. Én inkább gyümölcsfüggő lettem :)

De ettől függetlenül Kisfiam lesz :)



34hkm

2012. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én is eszem az édességet rendesen és fiam lesz, de azt már tudom, hogy a gombát nem fogja szeretni, mint a lányom :DD
2012. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ja, jó esélyed van erre....

....és arra is hogy lányod lesz :)

2012. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
milyen elmés hozzászólás...
2012. aug. 31. 09:02
 7/18 anonim ***** válasza:

Örülnék ha így lenne mert én meg azt sem tudom, hogy milyen sütit-kekszeket tömjek magamba annyira édesség kívánós lettem és lányt szeretnék nagyon!

8+6hkm

2012. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs,de kb. olyan elmés,mint a kérdés.Én az előző 2 terhességemnél bárminemű édességet megettem.A tejszínhab volt a favorit,amit különben utálok!Mindkétszer fiam született.Most úgy ímmel-ámmal eszem-inkább fagyit-és kislányt várok.Erről ennyit.36hkm
2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az első 3-4 hónapban nem kívántam az édeset. Utána már mindegy volt, főleg az utolsó 2 hónapban. Képes voltam lefekvés előtt az ágyban csokit chips-el enni :D
2012. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálam bejött,nem kívántam az édességet és fiam lett!:-)

Bár az első 16 hétben semmi nem maradt meg bennem...utána rengeteg gyümölcsöt ettem,olyat is amit előtte nem szerettem(ananász-azóta is szeretem)

2012. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!