Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha nemkívánom...

Szerintetek ha nemkívánom abszolút az édességet akkor jó esélyem van arra, hogy fiam lesz? :-) volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 08:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Erre tényleg nem lehet alapozni,mert én pl: nagyon kívánom az édességet,meg a savanyúságokat is de csak 1 baba van a pocakba!
2012. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem kívántam az édességet, és iker lányaim lettek :)
2012. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én gyümölcs és édesség függö vagyok . és kislány lesz... 35hkm
2012. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én inkább zöldség-gyümölcs párti voltam,de néha rám tört a sütik utáni vágy.2 fiam van.

Szerintem nem lehet ebből következtetéseket levonni.

2012. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az édességet egyáltalán nem kívánom csak a sós, savanyú és fűszeres ételeket. Két kislány van a pocakomban.
2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomorítsalak, mert én végig kívántam az édességet és fiút várok. Amúgy nincs összefüggés szerintem. Olyat is ismerek, aki szintén fiút vár, de nem kívánja az édeset.

39+6 hkm

2012. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ZsZs27 ***** válasza:
Én ránézni se tudtam az édességre már az elejétől fogva. Ahogy itt olvasom ez legalább annyira lehet az ikerlányok jellemzője is:) Nekem is azok lettek.
2012. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tényleg ne alapozz erre, mint ahogy sokan már irták. Én végig édességet kivántam eddig és a gyümölcsöt, húst a 18.hétig nem birtam enni, mégis fiam lesz.

25 hetes kismama.

2012. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!