Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes +1 naposan mehetek 12...

11hetes +1 naposan mehetek 12 hetes uh-ra? Látszódni fog minden, aminek kell ennél a vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a doki, hogy inkább 1-2 nappal később menjek.
2012. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is később szerettem volna menni, de ez az egyetlen időpont :(
2012. aug. 31. 15:08
 3/7 eszo ***** válasza:

én nem javasolnám..a helyedben tuti nem mennék ilyen korán..korai terhességnél még 1-2 nap is nagyon sokat számít a 12 hetes uh meg egy eléggé fontos dolog, meg sokmindent ahhoz viszonyítanak..szerintem elég fals adatai lennének a babának.

inkább 12hét +pár naposan menj!

2012. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pontosan 11hetesen mentem és semmi probléma nem volt.
2012. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
talán akkor nálunk sem lesz semmi baj ebből... Később nem tudok menni sajnos :(
2012. aug. 31. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 11+4 naposan mentem, nekem a dokim mondta ezt az időpontot, és én is aggódtam, hogy fog-e minden rendesen látszani aminek kellene, de fölösleges volt, mert persze, hogy minden tökéletesen látszott.

Amit kaptam tájékoztatót erről a vizsgálatról, azon egyébként is úgy szerepelt, hogy ezt a vizsgálatot a 11. hét és 13 hét 6 nap között végzik hivatalosan.

Minden rendben lesz!

2012. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A héten voltam ultrahangon 12+4 naposan. Minden látszódott rendesen és majd meglepődsz milyen sokat fejlődött az előző óta. Alig hittem a szememnek csodálatos volt látni. Boldog babavárást mindenkinek! :)
2012. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!