Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a keményedés?...

Milyen érzés a keményedés? Fáj? Vagy ibkább csak olyan mint ha feszülne a has?

Figyelt kérdés
Ha jóllakok olyan érzesem van mint mikor feszül a pocak, és kemény is. Ez lenne a keményedés? 24hkm
2012. szept. 8. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
keményedések nálam olyan, hogy hirtelen összehúzódik a hasam, befeszül és ha kezeddel hozzáérsz akkor érzed is milyen kemény. aztán elernyed. volt olyan, hogy görcsösen és fájt is, de inkább csak kellemetlen.
2012. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A keményedést érzed is, és látod is. Én legalábbis. Felhúzom a pólóm, és totál be van feszülve a hasam, egy részén olyan hülye a formája mintha a kisfiam nyomná ki magát. Ez pár másodpercig tart, kb. 15-20 (nálam) és nagyon kemény a hasam ilyenkor....

Néha elég kellemetlen...


36hkm

2012. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nekem még nem volt ilyen, bár lábgörcsre szedem a magnéziumot, akkor lehet hogy ez miatt nem keményedek!
2012. szept. 8. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is csak a 24 hét után kezdődött, megemeltük a dokival a magnézium adagot mert 30 hetesen már görcsösen keményedtem, nagyon fájt is, jóslófájás azt mondták és kórházban voltam miatta 3-4 napot!
2012. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!