Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekvállalás! De mikor érdemes?

Gyerekvállalás! De mikor érdemes?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól érdemes gyermeket vállalni? 20év. korai 27év. már késő lenne? Ti mennyi együtt töltött hónap/év után vállaltatok babát a párotokkal?
2012. szept. 10. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Én 27 leszek, mire megszületik.Nem érzem későinek, bár már úgy gondolom, hogy jöhetett volna hamarabb is.Mi egy éve vagyunk házasok és 7,5 éve vagyunk egy pár.
2012. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Másfél év után. Terhes is lettem de a terhességem elhalt a 10 héten.

18/L

2012. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre érdemes kor egyszerűen nincs.Két egyforma élet nincs.Van akinek ekkor jobb,van akinek akkor.Van olyan aki bevállalósabb(kevesebbre is vállal babát),van aki biztos hátteret szeretne.

Én 26 éves vagyok,és egy 3 hetes kislány anyukája.A párommal 7 éve vagyunk együtt.

2012. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves leszek, mire megszületik. 3 éve leszünk együtt. Minden élet más. Nincsenek ilyen szabályok. Az élet hozza, mikor találod meg azt, akiben megbízol ennyire, hogy gyermeket vállalsz vele. Nem érdemes elkapkodni.
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

21 eves 25 hetes kismama vagyok. Volegenyemmel 2 eve egyutt vagyunk, o 30 eves, vallalkozo. Van sajat haz, ket auto, biztos anyagi hatter. Nekem van vegzettsegem:)

Szoval nem hiszem, hogy korai lenne a 20-as evek elejen gyermeket vallalni. 21 leszek meg mire megszuletik:)

De ez mindenkinel mas, maskor jon el az ido arra, hogy gyermeket tudjon vallalni.

2012. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 23, párom 34.

7éve vagyunk együtt, tavaly augusztus óta házasok. Most 36 hetes kismama vagyok.

Nem bántam meg, pont jó korban vagyok, és most "érett" meg minden körülöttünk h biztonságban bevállaljuk a babát.

2012. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, lassan 1 éves lesz a lányom.

2 éve éltünk együtt, mikor abbahagytuk a védekezést. Mind a kettőnknek jó munkahelye van, nekem ez is nagyon fontos, hogy nem csak a férjem keresete van.

2012. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, párommal novemberben leszünk 3 éve együtt.

már két éve is szerettem volna babát, de a sulit be akartam fejezni előtte, hogy azért valami legyen a kezemben!

kb fél évet dolgoztam, így sok támogatástól elesek, de párom jól keres, biztos így is az anyagi helyzetünk. mikor kiderült, hogy babát várok, onnantól nem dolgozom, ő mondta, hogy ne erőltessem magam, pihenjek, koncentráljak magunkra :) lesz még időm bőven dolgozni :)

bár szívesen csinálnék valamit részmunkaidőben, hallani sem akar róla :)

2012. szept. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem 26 leszek, mire megjön a baba. Nem hiszem, hogy a 27 év késő lenne, én inkább még annál is idősebb kismamákat látok a rendelőben. A párommal a baba érkezésekor 2 éve leszünk együtt. Egyet értek az előttem szólókkal, nincs meghatározott kor erre. Exem 5 évig voltunk együtt, mégsem lett baba. Aki meg később szül, lehet, hogy az anyagiak miatt kénytelen tovább várni.
2012. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!