Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesekő! ma voltam urológusnál...

Vesekő! ma voltam urológusnál és 5mm-es vesekövem van. Tapintásra nem volt érzékeny. Pisiléskor sem fáj. Néha érzékeny a derekam.14 hetes vagyok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehet ebből problémám? Mire kell figyelnem?

2012. szept. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Láttál már vesekövet, úgy képzeld el, mint egy borsó, aminek minden oldala tele van tüskével!

Ha elmozdúl fáj, mert szúr!

Ebből akkor van baj, ha elmozdúl a kő, és elzárja vezetéket, vagy bekerül a húgycsőbe.

Ne igyál, ne szedj rá semmit, mert csak a fentieket idézed elő, ha gondd van, majd az orvos kitalál valamit!

Ne sportolj, ne lépcsőzz!

2012. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ezt még elvileg kitudnám pisilni? itthon kismama tornázni lehet?
2012. szept. 18. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Apukámnak 2 hónapja volt színes-gombostűfejnyi veseköve. Begörcsölt, bevitték, görcsölt 3-4 napig kegyetlenül, ahogy vándorolt a kis kő. Aztán nekiállt műtét előtt egy nappal elkeseredettségében lépcsőn ugrálni, és kijött. Észre sem vette! Csak annyit hallott, hogy koppant a kacsában.. A tied sem sokkal nagyobb, te tudod, hogy mi a jó. Ha kijön most vagy esetleg később..
2012. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!