Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti genetikai tanácsadá...

Sybilla kérdése:

Kecskeméti genetikai tanácsadásról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeptember 26-ra van időpontom alacsony AFP miatt (0,58 MoM, ez a vérképen szereplő adatok szerint még jó, a 18-20 hetes UH-n közölték, hogy alacsony), minden más leletem tökéletes.

2012. szept. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi extrém.A lelet alapján elmondják a véleményüket és a következő kötelező uh előtt kérnek hamarabb uh-t.Megnézik és ennyi.Ha nincs eltérés nincs további teendő
2012. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nekem van, és csak negatív.

készülj fel, az a .... Pétervári László doki el fog küldeni a magzatvízvételre ennyi indokkal. ENgem is el akart pedig 0,96lett az afp, csak 34voltam, és mikorra megszületett volna a pici addigra már 35, ezt látva, azt mondta, hogy juuuj de rossz az afp, mert 1alatt van- két hét mulva szerdán jöjjön a szúrásra.... kb így ment. Méghogy egyéb leletet megnézett volna??? Hát nem tudom milyen szakember- de én modntam neki, hogy köszönöm NEM, és elmentem máshova inkább.... Ezek után pedig megfogalmazni nem tudom, hogy micsoda eszméletlen bunkó módon beszélt velem.

2terhességemnél is menni kellett hozzá, és másodszor is iszonyatos paraszt volt, mert kiderült, hogy kecskeméti létemre majd budapesten fogok szülni. Hát a bunkóságához ennél az indoknál nem is kellett többb.... komolyan egy merő katasztrófa az az ember.


Ha mindenáron küldeni akar a szúrásra, akkor neked kell dönteni, hogy mész-e? Persze ne érts félre, én is mentem volna, ha nálam lett volna indok. De könyörgöm, az nem indok, hogy szerinte szar a 0,96-os afp!!! Szóval én inkább elmentem pestre a Hajdú Krisztina dokinőhöz, és ő mondta, hogy abszolút rendben a gyerek, nem indokolt a szúrás. HÁt nem is mentem el. De ha menni kellett volna is, biztos, hogy Kméten nem mentem volna el.


REmélem neked jobb tapasztalatod lesz majd az ottaniakról....

légyszi írd majd meg!!

:O)

2012. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából arra már felkészítettek, hogy biztosan sokat kell várni és egy tapló a doki, de remélem gyorsan túlesek az egészen. A szúrásból köszönöm, de nem kérek, bár 30 évesen nem hiszem, hogy felajánlja.

Szívem szerint egyébként kihagynám az egész procedúrát, mert túl korán voltam azon az átkozott vérvételen, de az orvosom is ajánlotta, hogy meg tudjak nyugodni.

2012. szept. 22. 06:39
 4/6 A kérdező kommentje:
No, túl vagyok a genetikai tanácsadáson. Ami azt illeti, pozitívan csalódtam az orvosban. Nem volt mogorva, nem volt goromba, megnézte a leleteim, körbekérdezett és közölte, hogy semmi további genetikai vizsgálat nem indokolt.
2012. szept. 26. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerencséd van!!

Örülök neki!!! :))

és tökjó, hogy nem macerálnak tovább! Akkor további jó pocakosodást! Kiderült már fiatok-lányotok lesz?

2012. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És kislányunk lesz :)
2012. szept. 27. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!