Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha császármetszés közben...

Ha császármetszés közben végezné az orvos a petevezeték lekötését (3. baba lesz) akkor lehet altatást kérni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
nem szeretnék több babát már.szerintem ez lenne a legjobb megoldás!
2012. okt. 2. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon gondold át!!!Ki tudja mit hoz a jövő......Amúgy szerintem egy füst alatt érzéstelenítéssel megcsinálja a doki!
2012. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
áá semmiképpen nem szeretnék többet! most sem tervezett baba,pcos vagyok azt mondta a doki h nem is lehet..erre mégis..még igazából ezt sem tudtam még teljesen elfogadni!
2012. okt. 2. 17:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell plusz altatás ,meg lesz a baba és pár perc alatt kész lesz az is.Aláírtad már a bele egyezőt mert 3 hónap a várakozási idő.Megírod priviben hogy mennyibe kerül?Én is ezen gondolkodom.
2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem írtam még alá semmit! de ilyenkor már nem kell 3 hónap sztem! 3.baba lesz és 35 éves vagyok.

én nyugodtabb lennék ha altatnának..félek,h pánikolni fogok!

2012. okt. 2. 17:28
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Fogadott doki?Mert ha igen megbeszélheted vele,hogy altatásos legyen.Én 40 éves leszek,múlt hét pénteken született meg a 3. babám,és én is beszéltem a dokimmal,hogy ha esetleg császár lesz csinálja meg.Szerencsére nem lett császár(az előző kettő se volt az)viszont így nem csinálta meg.3 hónapot kell várnom(de nem a bürokrácia,hanem a szülés miatt ennyi),ám aztán mehet.Azt viszont 100%,hogy altatásban csinálja(mondta is)köldökön keresztül.
2012. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

köszi h írtál! igen fogadott doki! nekem a második is császár volt..ezért most is. mindenképpen szeretném az elkötést. és ha még altatna is..nyugodtabb lennék sokkal!:)

hogy vagy szülés után? baba jól van? fiú v lány?:)

2012. okt. 2. 19:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a 3. babát várjuk,és azon gondolkozunk,hogy jó lenne az elkötés.De én még "csak" 29 éves leszek,mire szülök.

Akkor is elkötnek,vagy mindenképpen 35 évesnek kell lenni hozzá?

Bocsánat,hogy nem a kérdésre válaszoltam.

Amúgy szerintem egy füst alatt megvan a két dolog,császár és elkötés...

Üdv:Rita

2012. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

szia Rita!


vagy 3 gyerek vagy 35 év kell! tehát Nálad már fog működni!

én már nem akarok a fogamzásgátlással foglalkozni hamár nem szeretnék több babát..ezért gondoltam az elkötésre.

2012. okt. 2. 21:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a császárnál kötött el, kb. 5 perc volt. Mostmár nehéz engedélyeztetni, mert sokan megbánták utána. Nekem eü. indokolt volt, de így is nehezen ment. Pedig 4. gyerek és 3. gerincműtét volt, így ingyen csinálták. Sogórnőmnek 60.000-80.000 Ft mondtak.
2012. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
21:07 vagyok az lemaradt hogy 36 éves voltam akkor. Az elkötést észre sem veszed. Csak az miatt nem érdemes altatást kérni, mert abból a baba is kap valamennyit.
2012. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!