Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Eddig csak...

28 hetes vagyok. Eddig csak tusoltam, mert mindenhol azt olvastam tilos az ülőfürdő. Ez már erre a kismama korra is vonatkozik? Annyira beleülnék már egy nagy kád vízbe.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Bár én inkább zuhanyzós vagyok, de azért havonta én szeretek relaxálni a kádban. Ha jól emlékszem az utolsó 1-2 hónapban nem ültem már kádban, mert nem volt javallott, de előtte többször, és locsoltam a hasam nagyon jól esett.
2009. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én mind a 2 gyerekemmel kádban fürödtem, sőt strandra is jártam, és semmi bajuk nem lett. ráadásul a forró vizet szeretem, és akkor is abban fürödtem. Az elsőt 38, a másodikat 41. héten szültem.
2009. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdök minden nap, a tusolásban sokat kell állni, így olyan jó ellazulni. 24 hetes km.
2009. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is kádban fürdök, kényelmesebb, mint tusolni.


32hetes pocis

2009. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 gyereket szültem, mindkettőnél végig fürödtem.

A vége felé annyira jólesett beülni a kádba, amikor már mindenhol fájt .

Alig vártam, hogy leteljen a 6 hét szülés után, hogy megint fürödhessek.

2009. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!