Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik még olyan, hogy 33...

Létezik még olyan, hogy 33 hét környékén kereszben azaz (harántfekvésben) fekszik a babája? Nagyon megijesztett a doki, hogy ez veszélyes mind a babára mind az anyára nézzve. Ennél még a farfekvés is jobb.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 30 heti uh-n fekudtkeresztben.Sokat beszéltem neki,hogy forduljon be,hogy ez-e segített nemtudom,de a 34.heti uh-n már bevolt fordulva.én is idegeskedtem,hogy nem lesz már helye.
2009. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is harántfekvésben van és a dokim nem aggódik, szerinte befordulhat még.32 hetes km
2009. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek a 38. hétig így feküdt a babája és őt nem ijesztgette a dokija, csak bele kellett nyugodnia, hogy császáros lesz. Aztán szülés előtt 2 héttel mikor már senki nem számított rá megfordult és gond nélkül megszületett császár nélkül :)
2009. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!