Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és abszolút...

22 hetes vagyok és abszolút nem kivánom a sexet?

Figyelt kérdés

de ugyhogy azt se szeretném nincs rá ingerem hogy a páromnak nyújtsak örömöt.

javíthatunk ezen valamit?(hetente 2 szer vagyunk együtt) mióta terhes vagyok egyrészt sokkal fáradtabb vagyok két éves lányom után is szaladgálok egész nap. este más ingerenciám nincs is csak hogy lefeküdjek és valahogy kipihenjem magam.

(az még hozzájön hogy az égvilágon semmit nem segit a férjem minden rámszakad még a gyerekel való teendő is)

tudtok tanácsot adni?


2012. okt. 19. 09:26
 1/5 anonim válasza:
szia, leirtad magad is, véleményem szerint fásult vagy. (Ez is )közrejátszhat.
2012. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hormon, nekem így volt az első terhesség alatt is (20hós lányom van), ellene semmit nem tudok tenni, hiába nézek bmit, próbálunk bmit, egyszerűen nem lehet hangulatba hozni, a férjemet nem hanyagolom de hogy ezekben én örömet leljek, képtelenség. Vigasztal, hogy gyermekágy után helyre fog állni, ahogy korábban is. Tanácsot nem tudok, de együtt érzek veled:-) Szintén 22hkm
2012. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is terhes vagyok, és ha hiszed ha nem majdnem mindennap szexelünk, mivel dokim mondta nincs akadálya, minden rendben, igaz mi elötte is gyakran együtt voltunk, nem akarlak megbántani vagy semmi rossz szándékom nincsen de nem szabad ennyire hanyagolni a szexuális életet mert tönkreteheti a kapcsolatotokat, ok hogy te nem kivánod de azért gondolj a párodra is, nem azt mondom hogy naponta elégitsd ki de azért egy héten 2-szer 3-szor nem ártana, mert komolyan ez nem vezet jóra! De a te dolgod és ne haragudj hogy ezt irtam, amiért terhesek vagyunk és van még gyerek nem szabad elhanyagolni a párunkat mert késöbb problémák lehetnek! És ha minden rendben veled meg a babáddal akkor a szex nem ártalmas a babának nyugodtan lehet csinálni!
2012. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nem azt irtam nincs sex heti 2 szer biztos van ..de több nem nagyon
2012. okt. 19. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van, az első terhességemnél viszont állandóan szexelhetnékem volt. Most meg nem sok kedvem van hozzá, de azért ráveszem magam és heti 2-3x szexelünk. Hála a jó égnek férjem megérti, úgyhogy ő nagyon nem is erőlteti, beéri ennyivel is.
2012. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!