Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha nem hagyom el a magne b6 szedését a 36. hét után? Napi 2 szemet szedek még mindig. Sem a doki, sem a védőnő nem szóltak, h ne szedjem tovább, amin csodálkozok is.

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én szintén szedtem kétféle bogyót is, hogy könnyebben táguljon a méhem! 36 hetesen kellett nekem is abbahagynom! Ha továbbszeded, pontosan nem tudom mifog történni, de logikus, hogy kevesebb vagy enyhébb méhösszehúzódásaid lesznek, vagy egyáltalán nem! Hagyd abba Te is!
2009. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magnéziumot azért ajánlják szedni 36. hétig, meg görcsöknél, hogy a méhszájat zárva tartsa, keményíti. Emiatt kell abbahagyni a 36. héttől, mert már nem kell visszatartani. Nehezebb lehet tőle a szülés.
2009. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem nem mondták h hagyjam abba,végig szedtem a napi 3x2-t és szinte egyáltalán nem tágultam,mondjuk császár nem emiatt lett a végén de sztem is hagyd abba,de előtte beszélj azért a dokiddal
2009. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

36 hetesen én is rákérdeztem a dokimtól,hogy akkor most szedjem e tovább vagy sem a Mg-t (mg citricit 3x1 szedek) és azt mondta hogy szedjem csak tovább.majd a védőnőm is megkérdeztem és ö is azt mondta h szedjem.csodálkoztam is hogy nem kell abbahagynom,csak a no-spat.igy szedem a Mg-t de csak 1-2 szemet/nap.

38 hetes

2009. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!