Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, meddig dolgoznátok még?

Figyelt kérdés

Nov.8 -ig dolgoznék, utána szabi 2 hét táppénz és tgyás- De van egy kollégám aki nagyon megkeseríti a napjaimat. Nagyon agresszív, sokszor ordít és még sorolhatnám. Nov.be azért mennék még 4 napot, mert kb. 15 000.- jelent ha megyek arra a 4 napra. De már félek bejönni, ma is amikor ordított tökre megijedtem, a hasam egyből bekeményedett. Bírnék dolgozni, de megéri? Ti erre a maradék nov. 4 napra bejönnétek? (Leírnám h. miket csinál ez a kolléga de az túl hosszú lenne)

Köszi


2012. okt. 24. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak kolléga, akkor mennék.

Az emberek nagy többsége szolidáris a kismamákkal, állítsd magad mellé a többieket, és figyelmeztessétek az ordibálóst.

Ha a főnöködről van szó, akkor átgondolnám......

2012. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy miket csinál a kolléga.Ha veszélyeztetn a testiépségem akkor nem mennék(de ha így lenne gondolom már nem dolgoznál vele),ha nem akkor kibírnám azt a pár napot.
2012. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem mennék, annyit nem ér az a 15ezer, hogy valami baj legyen. Ha stresszelsz és keményedik a hasad, az jelez valamit... ilyen körülmények között én egy napot sem dolgoznék tovább, hanem táppénzre mennék.
2012. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak kolléga, nagyon sok a gond vele. Sajna nem tudunk mit kezdeni vele. Már ki kellett volna rúgni, de a főnökség előtt megjátsza magát. Csinált egy nagy hibát, és mivel vele dolgoztam aznap, a rendőrségre is be kell mennem majd kihallgatásra. 30. hétben vagyok, de én is emiatt aggódom, h. feszült vagyok, nem hiszem h. bántana, de félek tőle. Sose tudom h. mikor normális és mikor nem. Kicsit úgy érzem h. ha elmegyek, akkor cserben hagyom a családot, feladom, pedig nem számít az a 15 ezer, nem hallunk éhen. Megoldanánk.
2012. okt. 24. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:

miért nem üvöltöd le a fejét annak a b*romnak???

Lehet hogy észbe kapna ha a fejére kiabálnád hogy nem igaz, hogy nem veszi észre magát hogy ő miatta vagy rosszul meg minden. Lehet neked is jót tenne mert egyből le is vezetnéd a feszültséget és nem fojtanád magadba.

És amúgy miért kiabál veled???

Nem értem miért hagyjátok magatokat ha ő is egy sima alkalmazott mint ti...

És hogy vajon miért kerüli el a főnököd figyelmét a viselkedése?

2012. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A főnök sokszor nincs itt, nincs összetartás, gyávák. Ha neki olyan napja van, akkor kiabál, csapkod, mindent megtehet. Élvezi a vitát, ha ilyen helyzetbe keveredik, akkor még jobban üvölt, ez a lételeme. Nem velem üvöltött, csak úgy ki magából, de hát mindenki hallotta, de én nem értem rá reagálni. Van aki egyszerűen nem szól hozzá és kiröhögi. Én is próbálom, de azért még a feszültséget érzem.
2012. okt. 24. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy elmennék táppénzre. A tegnapi naptól. Na, szóval, szerintem ne csináld ezt, annyit nem ér az a kis pénzecske, hogy a babádnak baja legyen.

Menj el, nehogy árts a kicsinek ezzel

2012. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán el mennék táppénzre. Nekem is voltak rossz kollégáim (igaz én gyárban melózok) Nem voltak tekintettel rám, hogy kismama vagyok. Így én habozás nélkül elmentem táppénzre. Sokkalta nyugisabb az életem.
2012. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még a férjemmel nem beszéltem, még nem döntöttem. De a babának nem akarok bajt. Gondoltam megkérdem a védőnőt, végül is ő többet ért ezekhez a dolgokhoz mint én. Hát igen, a pénz nem minden.
2012. okt. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!