Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora volt a pocitok első...

Mekkora volt a pocitok első babával a 13. hét végére? Ez az enyém. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Ja és az orvos szerint nagyon erősen fiúgyanús,kukit is láttak:-)

(Szeretném ha az olyanok nem írnának, akik csak azt tudják hangoztatni hogy neked nincs is hasad,mert alapból vékony alkatom van szóval nekem ez már nem pici)


[link]



2012. okt. 28. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

13 hetesen semekkora hasam nem volt, a 16. hét környékén kezdett látszódni olyan pici pukli, mint neked van.


Bár most 35 hetesen is kicsi, mindenki meglepődik mikor mondom, hogy 1 hónap múlva szülök.

2012. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt-de még a 3.-nál sem-13 hetesen pocakom.Igaz,amikor szülni mentem is kb. 6-7 hónaposnak gondoltak.A legkisebb babám 1 hónapos,és már 2 hete teljesen lapos megint a hasam.Az is igaz,hogy 7 kilót szedtem csak fel,most meg már 1.5 kilóval kevesebb vagyok,mint amennyivel kezdtem(172cm/63kg)
2012. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vékony voltam, vagyok, elsővel 16hetesen volt ekkora, másodiknál 18 hetesen. 13 hetesen semmi sem látszott még.
2012. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém pont így néz ki 12 hetesen. Én is nagyon vékony vagyok.
2012. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dupla ekkora volt de ikrekkel voltam terhes,most ugyan akkora volt mint anno az ikrekkel...szóval én nem úszom meg pici pocival,pedig kibírtam volna...
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb 16 hetesen volt ekkora a pocakom első babával. Azért ez már látszik :)

Most ugyanannyi idős vagyok, mint te, de legalább 20 hetesnek nézek ki szerintem :D

2012. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2012. okt. 28. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, 13 hetesen még semmi nem látszott, kb 16-17 hetesen volt nekem ekkora mint a képen, de most már megindult végre (a 21 hétben vagyok).
2012. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!