Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, nálatok elofordult,...

Anyukák, nálatok elofordult, hogy a terhesség elején állandoan fárodtak voltatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én állandóan aludtam volna,ahogy haza értem a melóból be estem az ágyba és szunya.Ez kb a 20 hétig volt.


36+5 hkm

2012. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elején?

mindig


második babánál nehezbb már, ott nincs még esti , hétvégi pihenés sem.

2012. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én az elso babánál sosem voltam fárodt, most várjuk a másodikat és szinte állandoan férodt és olyan borult a hangulatom
2012. nov. 1. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
este (delutan) 6-reggel 8-ig aludtam az elso 4 honapban,utana pedig mindennap 12-15ig aludtam delutanonkent es este csak 10-reggel 9-ig aludtam. szinte mindig faradt vtam :) most is alszok delutan 1 orat a babammal,mert azert farasztoak az ejszakaink.
2012. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét terhességemet végig kísérte az aluszékonyság.
2012. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességem elején (kb az első három hónap) állandóan aludtam volna. 24 órából 25-öt. Volt, hogy délután 3 órás programra nem tudtam elmenni, mert reggel óta nem tudtam felkelni. Semmi más tünetem nem volt, még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, már valami súlyos betegségtől féltem. Az első hónapban még a menstruációm sem maradt ki! A lányom 2 éves volt amikor újra terhes lettem, tele voltam energiával, semmi fáradtságot nem éreztem, akkor 24 órából 25-öt pörögtem. A "lusta" terhességemből egy borzasztó aktív gyerekem született, a pörgősből pedig egy tök nyugodt, csendes baba (másodszorra fiú)
2012. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!