Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után meddig tartanak a...

Szülés után meddig tartanak a kórházban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
72 óra a kötelező. Én szombaton szültem meg, így már kedd reggel hazajöhettünk volna, ha nem sárgul be. Szerdán jöttünk haza.
2012. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom,hogy a kötelező 3 nap..hüvelyi úton való szülésnél 4-5 nap,a császárnál kb 7 nap.

Én így hallottam.

És kedves utolsó milyen volt a szülés??Sokáig vajúdtál??De jó neked,hogy már túl vagy rajta,és hogy már otthon van veled, a karjaidban :) Kisfiad lett vagy kislányod?? :)


13+3 hkm

2012. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

72 óra.Ez 3 nap.Császárnál 4 nap,de nálunk minden rendben volt,így pénteken szültem és hétfőn már jöhettünk haza.

Második válaszolónak:hidd el,Te is túl leszel rajta,az a 25-26 hét ami hátra van,nagyon gyorsan fog repülni.Ne izgulj!Egyébként én 10 órát vajúdtam,de sürgősségi altatásos császárom lett,mert leesett a szívhangja.5 hetes a kislányom,Lilla baba:))

2012. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még 3 napig se voltam(Szt.István khz).Az elsőnél még 5 nap volt(20 évvel ezelőtt)hüvelyi szülésnél.A 2. 2008-ban született(spontán hüvelyi),kedd este 19 órakor,pénteken reggel 9-kor már megvoltak a papírok,és mentünk is.Ez 62 óra...idén szeptemberben is ott szültem(szintén spontán hüvelyi),pénteken délután 15.30-kor született a baba,hétfő reggel-szintén 9 körül-már a kocsiban ültünk.Ez 65 óra...
2012. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia 2. Kisfiam van. Nem sokat vajúdtam. Hajnal fél 3-kor folyt el a magzatvíz. Fél 4-re értünk be a kórházba. 9 körül kezdődtek a fájások, 10 óra fele már nagyon erősek voltak,nagyon fájt, de hősiesen tűrtem, érte/értük mindent ki kell bírni:-) 12.35-re született meg.
2012. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jóóó :) Gratulálok nektek!! :)Ügyes voltál. :)

Úgy néz ki,hogy nekem is kisfiam lesz :)

Istenem már úgy várom,hogy én is túl legyek rajta,és hogy itt lehessen a karomban nekem is :)

2012. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!