Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen éreztem a magzatmoz...

17 hetesen éreztem a magzatmozgást ha az első baba?

Figyelt kérdés
17 hetet töltöttem ma. Nagyon odafigyelek a babára és néhány napja olyan érzésem van, mintha belülről picit "rugdosnának", buborékokhoz is tudnám hasonlítani. Ez a baba? (Azért kérdezem, mert a környezetemben nem nagyon akarják elhinni, hogy ilyen korán érzem a babát)
2012. nov. 10. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az a baba volt biztosan. Én is 17 hetesen éreztem először és szintén buborékokhoz hasonló érzést.Nekem is első baba. Eleinte nem voltam benne biztos de ahogy egyre többször éreztem már tuti volt:-).Hogy ki mikor érzi először az teljesen változó.. Boldog Babavárást:-)31hkm
2012. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Tudtam én :)
2012. nov. 10. 08:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen éreztem először. Első baba! :D Én kis rángáshoz tudtam hasonlítani.

Ugyhogy tuti a babád volt az!!!

19 hkm

2012. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia! én csak a 18. héten éreztem, vagyis akkor még nagyon bizonytalan voltam. még a 20. hét legelején is azt mondtam,hogy hááát,nem biztos,hogy ő az,lehet,hogy csak beképzelem. erre az anyós bepánikoltatott,hogy hááát, ő már a 14. héten érezte mindhárom gyereket. szerintem ezzel mindenki máshogy van. meg egy hét múlva már biztos leszel benne,hogy ő volt-e! :) boldog babavárást! :)
2012. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az én anyósom meg azért pánikoltat be mert szerinte túl korai, és tuti nem a baba az, hanem valami más.
2012. nov. 10. 09:05
 6/13 anonim ***** válasza:

úúúúúútálom, hogy okoskodnak. mondd neki nyugodtan, hogy a kisunoka azért mozog ilyen korán, mert elraboltak az ufók és ÉLIEN lesz XD

én is kiosztottam és megmondtam neki, hogy nem kell feleslegesen ijesztgetni,első babásként parázok eleget,amúgy is minden terhesség más,miért pont az övére hasonlítana az enyém???

amúgy boldog babavárást! :)

2012. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is 17 hetesen éreztem először.

Boldog babavárást neked. :)

21 hkm

2012. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :)
2012. nov. 10. 10:20
 9/13 anonim ***** válasza:

én 18 hetesen éreztem először mozogni a picit. persze dicsekedtem anyósnak is, hogy érzem, hát kár volt :) teljesen bepánikolt ő is, hogy akkor korababa lesz, mert csak a 20. hét után szabad érezni a mozgást... még szerencse, hogy tömi annyi babonával a fejem, hogy a babavárással kapcsolatban azt sem hiszem el neki, ha kérdez valamit :) nem szabad foglalkozni velük, hiszen ők nem érezhetik ezt a csodát, csak később, ha már akkorákat rúg, hogy kézzel is lehet érezni, na akkor fogják elhinni, hogy jééé tényleg mozog ez a kis lurkó :) bár ő még nem érezte, megsértődött a pici rá, és neki nem rugdos :D (na jó csak vicceltem)

boldog babavárást :)

24. hetes kismami

2012. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:D :D Megnevetettél, köszönöm! Az én anyósom is ilyen, mindenféle babonával tömi a fejemet. Ami legjobban zavar, hogy ő aztán mindent jobban tud mint én, hiszen neki már volt 3 terhessége. Elhiszem, hogy tapasztalt, tiszteletben tartom, de ez mégiscsak az én testem, és én érzem a babám jelzéseit! :)
2012. nov. 10. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!