Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért az az első kérdése...

Miért az az első kérdése mindenkinek, hogy becsúszott a baba?

Figyelt kérdés

igaz, hogy 22 éves vagyok, tehát viszonylag fiatal. de már az agyamra mennek ezzel a kérdéssel: becsúszott? talán a korom miatt? bűn az ha valaki fiatalon szeretne családot? vagy zavarja őket? nem értem ezeket a kérdéseket...

tervezett baba egyébként.

van esetleg valaki, akit ezzel nyüstölnek rajtam kívül?


2012. okt. 25. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, de tőlem 32 évesen is többen megkérdezték, hogy terveztük-e. Pedig első gyerek. Engem azért is idegesített, mert 6 évig vártunk rá, meddőségi kezeléssel lett, erre jönnek ezzel a hülyeséggel.

Szerintem tőled a korod miatt kérdezik, de ne törődj velük. Régebben én is sokat foglalkoztam azzal, hogy mások mit gondolnak rólam, de amióta megszületett a kislányom minden átértékelődött és nem foglalkozok mások véleményével.

2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
engem nyüstöltek vele.Nem azért mert nagyon fiatal voltam hanem mert 3. baba volt.Ez sok embernek elképzelhetetlen hogy vki szánt szándékkal 3 gyereket akar.Mond jó hangosan hogy nem,így terveztük ők jobban fognak égni mint te.Számomra meg az furcsa hogy valaki negyven fele vállalja az elsőt.
2012. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem foglalkozom velük egyébként, csak most betelt a pohár kicsit.

amúgy nem lenne jelentősége annak sem, ha becsúszott volna, hiszen semmi közük nincs hozzá. talán a közeli családnak lenne, de ők meg tudták, hogy babát szeretnénk és támogattak is minket 100%osan.

2012. okt. 25. 16:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még tanulsz,akkor "joggal" gondolják,hogy "becsúszott" baba.

De ne is törődj velük! Lehet Nekik anno becsúszott!! :-)


Félre téve a tréfát,én 19 évesen mentem nőgyógyászhoz terhességgel,aki egyből lehordott,hogy "minek magának ilyen fiatalon gyerek????" Kiderült,16-nak nézett.


Ha már nagyon ki van a t.köm a hü.e kérdésekkel,akkor nagyon bunkó tudok lenni! Erre a kérdésre azt válaszolnám,hogy

"igen,be csúszott a kis drága,de milyen ügyesen! Olyan büszkék vagyunk Rá!! Főleg a Párom,hogy ilyen jól vette bennem az akadályokat!! Már csak azt lenne jó tudni,hogy fiú katona csusszant e be,vagy lány?" Kíváncsi vagyok,milyen fejet vágna rá az illető!! :-D

Vagy : jé,pont ezt akartam kérdezni tőled! Te becsúszott gyerek vagy??


Tőlem mindig azt kérdezik (vagy is kérdezték míg az oviba én mentem a nagyokért),hogy 3 lány után végre fiú lesz e? Én csak tök vigyorgó fejjel mondom,hogy tuti nem,de nem is érdekel!! Imádom!!- ekkor leesett nekik,hogy nem azért lett mert "hátha fiú lesz".Nekünk meghívó nélküli babónk lesz most,van aki tudja. Nem szégyenlem,mert nem az volt az első gondolatom,hogy elvetessem,sőt meg sem fordult a fejemben!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos,25hkm

2012. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már nem tanulok, leérettségiztem (majd' 3 éve), majd ha nagyobb lesz a baba csinálok még valami sulit, de jelen pillanatban elvagyok az érettségimmel is. suli után elmentem dolgozni, mert akkor már beszéltünk a baba témáról. nekem a család az első, aztán majd később tényleg tanulok valamit.
2012. okt. 25. 16:57
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Biztos a korod miatt kérdezik.


Amúgy készülj fel, gyerekkel mindig megtalálnak majd az idióták. A szokásos kérdések: Fiú? Nem, lány. NEEEEM BAAAAAJ.

Vagy a talpig rózsaszínbe öltözött gyerekre: Kisfiú?

Na és minden baj lesz amit csinálsz, ha van kardigán a gyereken akkor túlöltözteted, ha nincs akkor tüdőgyulladást akarsz neki...

Készülj fel, főleg ha ilyen fiatal is vagy akkor mindenki azt hiszi, hogy ő jobban tudja nálad és állandóan kapod majd a kioktatásokat.

2012. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

bárcsak már tőlem is ezt kérdezhetnék. De elhiszem, hogy idegesit, hisz ha nagyon akarjátok és tervezett baba akkor ne foglalkozz ezekkel a "parasztokkal"


(tőlünk folyamatosan azt kérdik, hogy mikor lesz már baba - lehet, hogy ezért várat magára)

2012. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom 20 evesen szulte a mar 10 eves kisfiat. 8 hetes terhesen ment eloszor nogyogyaszhoz akinek a terhesseg megallapitasa utan ez volt az elso mondata: "Ugye nem akarja megtartani?" Haaaat a baratnomnek majdnem ott esett le az alla. Hogy mondhat valaki ilyet, raadasul orvos? Csak azert mert fiatal volt nem kellett volna egybol azt feltetelezni, hogy nem kell neki a gyerek.
2012. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk is az elején sokan megkérdezték, hogy terveztük-e. Még a szüleinek is :) 25 éves kismama.
2012. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Enis 22 éves vagyok es meg a Vedono is megkérdezte h terveztük e :S mintha en írtam volna kérdésed :D de engem nem érdekelnek a hülyék biztos irigyek h fiatalok is vagyunk meg boldogok is! Jó babavarast kívánok!!! :) 18 hetes kismami
2012. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!