Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vérzek, nem is barnázok,...

Nem vérzek, nem is barnázok, csak nagyon erős folyásom van. Már betétet is kell használnom, különben óránként cserélhetném a fehérneműt. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Menj el dokihoz, mert az erős folyás fertőzés jele lehet! És ne halogasd az időt, mihamarabb menj el, mert árthat a babádnak is.
2008. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam aztán a védőnő elküldött laborba és kiderült hogy van valami bacim.

kaptam rá hüvelykupot és 3 nap alatt elmult.

Nem viszketett nekem sem és szaga sem volt.

23 hetes kismami

2008. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 hetes 4 napo. 30-án kell mennem dokihoz
2008. máj. 23. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még több mint egy hét. Menj addig el a körzeti nőgyógyászhoz, vagy máshoz. Rá mehet a babádra.
2008. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem kell megrémülnöd. A terhesség is fokozott váladék termelődéssel jár. Ha a tisztasági betét elbírja, és nincs más gond (viszketés, égő érzés ,rossz szag)akkor nem kell túl nagy ügyet csinálni belőle.
2008. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!