Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagytakarítottam ma, mire...

Nagytakarítottam ma, mire végeztem enyhén fájdogált az alhasam. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Úgy látom nem bírom, amit terhesség előtt beütemeztem egy napra. Ti is így vagytok ezzel?
2012. nov. 14. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted miért hívják terhességnek?

Mert teher fizikailag.

Gondolj bele hogy egy másik élet ott van benned akinek szintén kell vér, oxigén és élelem, de a tested még mindig ugyan az ami volt.

Szóval amit terhesség elött beütemeztél egy napra azt ozd szét 3 napra és ha többet bírsz csak örülj magadnak.


minél több gyereked van annále gyszerübb a terhesség.

2012. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Igen így vagyok vele. 31 hetes vagyok, holnap dolgozom utoljára. Hozzáteszem, takarítok a munkahelyemen. Mire végzek, nagyon fáj a hasam, alig bírok megmozdulni!!!

Na ennek holnaptól vége, csak a háztartás marad. meg a család (fiam, férjem). Könnyebb lesz!!

Úgyhogy csak pihenj le, és ha teheted a nap hátralévő részében csak azt csináld amit muszáj.

2012. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
huhúúú,bizonyám! én is kipurcanok már egy porszívózás-felmosás kombótól is, holott ez előtt egy délelőtt alatt végeztem az egész lakással és még mostam meg főztem is közben. kicsit ülj le egy fél órára ha érzed,hogy nem jó. nekem az elején még olyan is volt,hogy egész álló nap semmit nem csinálam,csak aludtam, meg ettem! :)
2012. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát igen, már elég korán éreztem, hogy nem bírok annyit, mint terhesség előtt, most meg már sokat keményedik a hasam, ha sokat házimunkázom. Akkor egy kis pihi és jobb lesz. Meg tényleg jó ötlet adagokra osztani a feladatokat. A doki is mondta, hogy bizony ez másállapot, kicsit visszább kell venni.

21hkm

2012. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az első nem tudom hogy értette minél többedik terhesség annál egyszerűbb..


nekem Ő a 3. és az első volt a legkönnyebb.Akkor ráértem pihenni.

Most van 2 gyerek,háztartás stb.

De muszáj pihenni,mert a szervezetem igényli.

Nekem is vannak már bőven keményedések,szóval részletekben tudok mindent megcsinálni.

23hkm

2012. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nincs mert nem takarítok :-))))))))))))))
2012. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36+3 hetesként már egy ideje paptáncolósan takarítok csak, a porszívózást pedig igyekszem a párommal megosztani. De ez már egy ideje így megy, kb. 25. héttől nem szereti a méhem a házimunkát se és a sétát se.
2012. nov. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!