Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzó Kismamák, csak engem...

Dohányzó Kismamák, csak engem háborít fel?

Figyelt kérdés
El sem hiszem, hogy létezik olyan kismama aki magát előrébb veszi a gyerekénél és nem fogja fel mennyit árt a kisbabájának, ha dohányzik terhesség vagy szoptatás közben. Az ilyennel nem is tudnám mit csinálnék...meg olyan dumákkal jönnek, hogy a gyerek hozzászokott a cigifüsthöz...Aztán meg csodálkoznak, ha betegen születik...ez mást is felháborít?
2012. nov. 17. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Sok kismama dohányzott régen is, és még sem született annyi beteg gyerek, mint mostanában. Legalább annyit árthat a sok gyógyszer, homós vacakok, a szmog, mint a dohány füst.

De mindenkinek joga eldönteni, hogy dohányzik-.e vagy sem! Nem feltétlen igaz a nagy hisztéria a dohányzás káros hatásairól.

2012. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Én nem dohányoztam terhesen, de nem lehetne már leszállni erről a témáról és mást is cseszegetni,mint a dohányosokat? Ott vannak még az alkoholizáló, drogos, egészségtelen kajákat evő, fogyókúrázó, magukat halálra tornázó stb. kismamák is. Engem az ilyen unalmukban másokat piszkáló nők háborítanak fel!
2012. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Én dohányoztam mielött teherbe estem de amint megtudtam valahogy már nem is kivántam...igaza van az elözönek h nem csak a cigi lehet ártalmas,de minden esetre én sem tartom jónak ha egy kismama cigizik mert koraszülés is lehet belöle mert ugye elöbb elhalhat a lepény...de mindenkinek szive joga...
2012. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar ha dohányzik valaki (ha kismama ha nem), csak engem ne füstöljön ki, főképp ne így. Ha meg a kismama hibájából születik a gyereke betegen, hát akkor az vessen magára. Csak a babát sajnálom.
2012. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Én sem tartom jónak a terhesség alatti dohányzást, de nem bírom elviselni az ilyen kérdéseket, ami csak arra irányul, hogy névtelenül együtt lehessen szidni másokat. 2. vagyok
2012. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak a véleményetekre voltam kíváncsi, de úgy látom ez teljesen elfogadott manapság.Mindenkinek szuverén joga véleményt alkotni, az enyém is egy egyéni vélemény, ahogy a tiétek is, én minden esetre nem helyeslem...
2012. nov. 17. 11:49
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Szeretnék ilyen gondtalanul élni mint a kérdező, hogy szombat délelőtt ez legyen a legnagyobb bajom. Színtiszta provokáció... De hogy ne legyen off a válaszom, mindenki azt csinál amit akar, vállalja a felelősséget. És természetesen nem pártolom a dohányzást terhesen, sőt szoptatás alatt sem. Meg amúgy sem.
2012. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen, ahogy már valaki irta is, szegény kérdezö szörnyen unatkozhat....

Probáld már meg lefoglalni magad valami értelmes dologgal ahelyett, hogy ide irkálod az értelmetlen kérdéseid!!!

Hétvége van, talán foglalkozhatnál a pároddal is, vagy kezd el a karácsonyi dekoráciot, ha mást nem tudsz kitalálni, mert amint látod ez itt SENKIT nem érdekel!!!

2012. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne érdekelhetné a kérdezőt, hogy mások mit gondolnak a cigis kismamákról? Igen, engem is felháborít, ahogy az is, ha a kisgyereket állandóan kajával tömik a már amúgy is 150 kilós szülei, meg amikor havi egyszer viszik ki a játszótérre, a napi séta meg abból áll, hogy elviszik a Tesco-ba bevásárolni szerencsétlent, mert anyuci egy lusta dög. Itt egy fórum, ahol tök anonim meg lehetne beszélni az ilyen problémákat is, de itt mindenki csak hárít meg kifogást keres, mint általában. Ha már egymás között nem, legalább így virtuálisan megoszthatnák az emberek egymással a véleményüket, problémáikat, mert élőben aztán végképp nem megy. Volt itt egyszer egy kérdés, hogy megtartanád-e a gyereked, ha sérülten születne. A kérdező tök normálisan tette fel a kérdést, és őszintén írta, hogy ő nem biztos, hogy megtartaná. 10 perc után kitörölték a kérdést. Hiába sérti ez valakinek az önérzetét és törölteti a kérdést, igenis vannak ilyenek sorsok, és ezek a 21. században ne legyenek már tabu témák. A kifogások meg látom itt is nagyon mennek. De tök logikus! Ha a gyerek kint nem fullad meg a szmogtól, akkor a cigifüsttől sem fog a lakásba, persze, igazad van!
2012. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
12:31-es Igazad van le kell foglalni magát Én is azt teszem karácsonyi dekorációt csinálok közben meg jókat dohányzok :-))))Hmmmm lehet,hogy este iszom is.:-)
2012. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!