Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január végére kiírt kismamák...

Január végére kiírt kismamák ti mikor kezditek el a bevásárlást babaszoba kialakítást stb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kezdem el, mert hiszek abban hogy vége lesz a világnak decemberben :S. A baba is csak azért jött össze..
2012. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te ezt most komolyan írtad?Világvége?Neked komoly bajaid vannak,depressziós vagy vagy mi?Kezeltesd magad.
2012. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez engem is meglepett azért remélem valaki válaszol a kérdésemre.
2012. nov. 18. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Válaszolva,én csak áprilisra vagyok kiírva,de február környékén fogom megvenni a cuccokat,az szerintem pont jó úgy.Február elejétől lesz rá 2 hónapom az talán elég.
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi januar elejere vagyunk kiirva es 2 hete kezdtem el, mert tudom kesobb nagyobb teher lenn. Szoval a helyedbe kb most kezdem el.
2012. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőség vásároljatok folyamatosan, mert a végén egyre nehezebb lesz! Én ma kezdtem a 38. hetet, nem lenne már energiám erre, és ez így van kb a 35. héttől! Érdemes számolni azzal is, ha esetleg elkezd nyílni a méhszáj, többet kell pihenni!
2012. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én csak február végén szülök, de elkezdtem beszerezni a dolgokat. szerencsére túl sok minden nem kell, rengeteget kapunk a pici unokatesójától. igazából már most sem túl könnyű a dolog, hamar kifáradok (köszönhetően a lustaságomnak). babaszoba külön nem lesz, velünk lesz majd egy szobában, bár azt is ki kell festeni- mint az egész lakást.. viszont erre csak akkor kerül sor, mikor páromnak nem lesz ennyi melója. megcsinálnám én is, de a bútorokat egyedül nem tudom mozgatni, mert nehezek, meg a tapétát is csak addig tudom kaparni amíg a hatalmas magasságommal elérem, létrára nem merek állni. (4,5 méteres belmagasság van). kell majd a segítség, vagyis inkább majd én segítek be:) remélem minél hamarabb sort tudunk keríteni erre, amíg bírom a hajladozást és a takarítást.

azért kezdtem el viszonylag korán összeszedni a cuccokat, mert ugye soha nem lehet tudni mikor akar kibújni a csöppség, jobb felkészülni mindenre előre (szerintem)

mindenkinek boldog babavárást, gyors és könnyű szülést kívánok, ha eljön az ideje :)

2012. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Január közepére várjuk a babát, már mindent megvettem. A ruhákat már kimostam, van még egy-két huzat, lepedő ami még a mosásra vár. Kiságyat már összeraktuk, de nem húztam fel, majd csak ha hazajöttünk a kórházból. Még dekorációban kell kicsit "fejlődnöm", már amennyit egy 3 éves mellett lehet:-))

Szerintem nyugotan vásárolhatsz, gondolom nem épp Karácsonykor szeretnél mindent megvenni, januárban meg már neked is csak max. 3-4 hét van hátra, ami vagy van, vagy nincs, mert egy baba akár születhet a 37. hétre is, és az is teljesen normális.

2012. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is január végére vagyok kiírva. mi már majd' mindent beszereztünk (baba ruhák, babakocsi, hordozó) A kiságy is megvan már. Már csak néhány apróság hiányzik, mint pl cumisüveg,cumi kisolló stb. ezeket már nagy pocakkal is hamar betudjuk szerezni.
2012. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!