Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes gondozásra a védönödh...

A terhes gondozásra a védönödhöz kell járni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda kell járni, ahol a kiskönyvedet adja ki a védőnő.
2009. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozást nálunk a doki csinál, a védőnőhöz tanácsadásra kell járni. De dokihoz csak úgy mehetsz be, hogy előtte voltál védőnőnél (súly,vérnyomás stb. mérés), legalábbis nálunk így van.
2009. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, az tanácsadás. Arra gondoltál, kérdező? A védőnő adja az elején a kiskönyvet, de az orvos küld hozzá is. Az orvoshoz kell járni terhesgondozásra, ő végzi a vizsgálatokat.
2009. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez teljesen külön futott anno. Kaptam a vizsgálatokról egy táblázatot a dokitól még a legelején, azokat ott kellett intézni, ettől teljesen függetlenül meg volt beszélve pár időpont a védőnővel, amikor megmért, meg kikérdezett, hogy hogy vagyok, meg a végefelé nézegette a szívhangot is, ami nagyon klasz volt, meg minden alkalommal vizeletvizsgálatot is csinált ilyen egyszerű tesztcsíkkal. Mindketten, az orvos is és a védőnő is a terhes könyvben dokumentált, dátum szerint.
2009. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én a Kispesti esztk-hoz tartozom és ott van terhes gondozó csak az én védönöm kirendelt helye telyesen máshol van.

Köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 17. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a kispesti sztk-ba tartozom.

A Dr. Szeitsz-hez járok terhesgondozásra havonta 1-szer, ő küld mindenféle vizsgálatokra, amiket itt az sztk-ban csinálnak meg.

a védőnőm a Berzsenyi utcában van, pusztai Ferencnéhez tartozom, hozzá is havonta kell járnom.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan.



33hetes pocis

2009. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pusztai Ferencné -- elírtam, bocsánat
2009. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!