Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha a 36. hétben...

Normális az, ha a 36. hétben felfázás szerűen fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap este lentről felfelé elkezdett szúrásszerűen fájni a hasam.Ilyen lehet a jóslófájás?
2008. máj. 27. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha más tüneted nincs, nem csíp a vizelet, nem viszket, akkor gondolom a méhed fáj.

Általában a jóslófájás mensi szerű fájás, nekem is csak az alhasban van. Bár tényleg, néha szúró érzés is van, akár még a hüvelyben is. Most mész dokihoz, ha minden igaz , azért említsd meg neki , de nem hinném, hogy baj van:-)

38 hetes kismama

2008. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is mensi szerű fájásalmaim vannak 37 hetes vagyok. Pár napja még csak este volt, ma meg már többször is. Kérdeztem az orvost azt mondta ezek a josló fájások. Kitartást.
2008. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!