Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy így érzek 23...

Normális, hogy így érzek 23 évesen? Megváltozhat ez valaha?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyereket MAJD. Egyszer valamikor. De most úgy érzem, hogy nem akarom 9 hónapért tönkretenni a testem és ezután felforgatni az életem. Olvasgatom ezeket a kérdéseket, és annyi macera van a terhességgel és a gyerekkel.. Kicsit aggódom, mert tuti, hogy így nem vállalnék gyereket. Várom a pillanatot, hogy ez az érzésem meg fog változni, tudom, hogy akkor lesz itt az ideje. De már 23 éves vagyok, anyukámnak ilyenkor már ott voltam másfél évesen....nem fogok kifutni az időből?


Most fogok diplomázni, karriert akarok, élni és nem foglalkozni ennyire felelősségteljes dolgokkal. A párommal és a barátokkal akarok lenni, nem pedig babázni. Ijesztő, lehet hogy ez sosem változik meg?

Veletek volt ilyen?



2012. dec. 5. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én régen azt mondtam, hogy majd 30 évesen szeretnék babát, addig élni, dolgozni szeretnék! 24 éves leszek februárban és van egy gyönyörű 4 hónapos kislányom. Te valószínű, hogy később leszel érett a babavállalásra vagy benned is megváltoznak az érzések és hamarabb akarsz majd babát! El sem tudod képzelni, hogy milyen jó dolog anyának lenni! Csak az elején nehéz!
2012. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam vele még ennyi idősen. Aztán megtaláltam a párom és megjött az a bizonyos nagyon szeretnék egy babát érzés. Most 27 évesen vagyok terhes és egyáltalán nem tartom későinek. Semmiről nem késtél le, nálam idősebben is szülnek első babát. Változó, hogy ki mikor érzi , hogy itt az idő családot alapítani. Ha elérted amit szeretnél és megtalálod a párod akkor Te is érezni fogod. Addig pedig éld az életed, és tedd amire vágysz, hogy teljes bizonyossággal tudd átadni majd magad a várandósság és egy gyermek örömének. 35hkm:-)
2012. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!