Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozog már a magzat, de nem...

Mozog már a magzat, de nem érzem. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már éreztem, csak nem tudom, h az az volt? Tulajdonképpen milyen érzés? Ti mit szoktatok érezni? 17 hkm :)

2012. dec. 5. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt tanultuk pont most bioszon, hogy a tapasztalt kismamák 14 hetesen már érezhetik a magzat mozgásait, de elsőbabások is 15 hetesen. biosztanárunk így írta le az érzést: "olyan, mintha valaki így megérintene belülről" - és finoman előrebökött a mutatóujjával.
2012. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ilyesmit még nem éreztem....
2012. dec. 5. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztosan mocorog:)Még van helye bőven így nem biztos,hogy érzed.Lehet,hogy kicsi remegésszerűt éreztél már.20-21. héten már határozottan fogod érezni.Ha a lepény elől tapadt akkor lehet,hogy kicsit később.
2012. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért nem a terhesség kategóriában írtad ezt ki???
2012. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó!!Ez a terhesség kategória!Jó helyre írta!!!!
2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen..,mert kértem a modit hogy tetesse át...
2012. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18hetes vagyok és most pàr napja érzek olyat mintha pöckölne belulröl.:)
2012. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek tőled kedves 5/7es válaszoló! Lehet azért nem oda írtam, mert nem néztem szét rendesen? Mert jobban izgatott a kérdés maga? Hogy minél hamarabb kiírhassam, ami megfogalmazódott bennem? Mert ilyen esetekben hajlamos vagyok szórakozottá válni? Nem tudom :) Azért köszönöm, h áthelyeztetted! Jó éjt :)
2012. dec. 5. 21:38
 9/12 A kérdező kommentje:
vagyis 4/7es :)
2012. dec. 5. 21:38
 10/12 Gabi86 ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok de én sem érzek semmit,de nem aggódok,majd érzem ha éreznem kell,meg ha a kis babóka is úgy akarja.azt olvastam,hogy "nem jó" a sok aggódás a babának.sodródj az árral ne siettess semmit,majd jön az a mocorgás.nekem a rendelőbbe egy utolsó heteibe lévő kismama erre csak annyit mondott,hogy majd mikor kevesebb helye lesz a picurnak akkor azt fogom "kívánni",hogy kevesebbet mocorogjon.
2012. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!