Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan beszéljem le a dohányzá...

Hogyan beszéljem le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Húgom jelenleg 9 hetes kismama. Sajnos dohányzik és hiába mondok neki bármit, nem ért a szép szóból... Csak hajtogatja, hogy persze-persze, tudja ő is, hogy le kell szoknia, de nem teszi. Mit mondhatnék még neki, hogy végre abbahagyja?
2012. dec. 13. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Saját magának kell letennie, más ember hatására úgysem sikerülne neki. Ha tudja, akkor gondol majd a babára és megpróbálja.
2012. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem rendelkezhetsz mások élete fölött! Tanácsot adhatsz, de nem csinálhatsz semmi mást! Elmondtad, amit tudnia kell, és biztosan tudja is! A döntés az Övé nem másé!
2012. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de sajnos manapság mindenki bele akar szólni mindenkinek az életébe! Tanácsot persze lehet adni, de az emberek el is várják, hogy úgy cselekedjen az adott személy ahogyan azt Ők javasolják! Hidd el, ha elmondtad neki a véleményed, megértette, biztos vagyok benne, de ha többször fogod ezzel a kérdéssel zaklatni, akkor meg is romolhat a kapcsolatotok, és mit értél el vele? Semmit... Csak segíteni akartam, de hát ez van... én se dönthetek mások élete fölött látod, az én véleményem meg neked nem tetszik...
2012. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!