Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy beszéljem le erről a...

Hogy beszéljem le erről a barátnőmet?!

Figyelt kérdés

Érett felnőtt nő, de "bolond", eszeveszetten szerelmes pasijába, mindent megtesz/megtenne érte, az meg közölte vele a hét elején, h el fog költözni, mert van vkije.

A barátnőm, ahelyett h maga dobná ki a cuccait (megérdemelné egyébként) most azt tervezi, h eléáll, és bejelenti, h terhes lett Tőle...Hogy "megfogja". Tudja, h a srác szülei régóta unokát akarnának, a barátnőmet már leendő menyüknek tekintik. Szóval ők 100%osn hatnának "élete szerelmére".Azt reméli, ha srác belátja h ők ketten az ideális pár, és ebben segíthet ez a dolog. 3 hónaposan meg majd véletlen "elvetél", de addigra elkezdi szervezni az esküvőjüket.....

Persze nem terhes, de már szerzett valahonnan terhes tesztet is (Ne kérdezzétek honnan, elintézte).

Aki azt mondaná ebbe ne avatkozzak bele, ne is válaszoljon, mert bele KELL avatkoznom!

Nagyon pipa vagyok, h iylen buta!!!


2012. szept. 27. 15:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld le erről, mert nem ér el vele semmit. Ha a srác már nem szereti, akkor "babával" sem fog kelleni neki. Ne haragudj, de egy IQ nulla a barátnőd.
2012. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm szerint szereti, csak kitalálta, h van vkije. Nagyon összebalhéztak valami miatt előző nap, már akkor mondta neki, h ő elköltözik, nincs tovább....
2012. szept. 27. 15:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hogy buta, hanem egyenesen idióta. Már ne is haragudj!


Ha ez a hazugsága bármikor is kiderül ( mert ki fog derülni!!) az egész családja meg fogja utálni a barátnődet és jogosan.

Terhesnek hazudnia magát hogy így szerezze meg a férfit, a legnagyobb szemétség!


Egyébként meg ha a pali döntött már és el akarja hagyni, nem fogja érdekelni hogy "terhes-e" a barátnőd vagy sem.

Emiatt még a szüleivel is nagyon csúnyán összeveszhet a srác.

És mindezt miért? Egy hazugságért.

2012. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Sem egy "gyerek", sem egy papír (esküvő) nem fogja a pasit mellette tartani. Ha meg netán "elintézné" hogy tényleg jöjjön a baba, akkor meg csak az a szegény kicsi szenvedne miattuk. Neki kellene a vitában, veszekedésben cseperedni. Vagy épp apa nélkül. Nem értem az ilyen buta nőket.
2012. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta barátok közt .Juli+Attila:-))))))
2012. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen terhes lehet...a vetélést meg mi bizonyítja?? Olyan buta, h már okos, szerintem. És mondjuk a z igazsághoz hozátartozik, h szerintem sincs a fiúnak senkije, nem olyan típus, csak a barátnőm ez a "mindent feladok érte" típus, és a pasinak nem tetszett sokszor, h rajta lóg, megfojtja a szeretetével. Csak az nem tetszik, h otthagyta a szerencsétlent, pedig nagyon szereti, tényleg...
2012. szept. 27. 15:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hiába tudod, hogy egy nagy baromságot csinál, nem fogod tudni meghatni, mert az agyát elborította ez a hülyeség. Sokat nem tudsz tenni: mondd el, hogy ez egy baromság, indokold meg, de ennyi....
2012. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És ha nem tér észhez?? :S

Valami hathatós tanács kellene, h mit tegyek. Bele se merek gondolni, ha nem sikerül lebeszélni, mert szerintem a srác elvenné....:S Á, nagyon mérges vagyok!!!!

2012. szept. 27. 15:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan amire készül, de beszéld le azzal, hogy nem megvalósítható.


Ha terhes, és a teszt pozi, akkor már 4 hetes. 12 hetesen azért már nem szokás szépen csendben otthon elvetélni, szóval a legdurvábban számolva is 8 hete van, de ha kicsit is okos a pasi akkor kevesebb.

12. hétig valami uh lelettel is elő kéne állnia, mert addig tuti rá fogja beszélni, hogy menjenek orvoshoz (ha nem abortuszra). Azt hogy fogja kivitelezni? De mondom, max a 10. héten el kéne vetélni, mert utána az már elég feltűnő...

2012. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
valójában ha ez a lány ennyire nem látja be,hogy hosszú távon nem tudja úgy sem maga mellett tartani ezt a fiút, akkor annyira nem érdemes,hogy segíts rajta. és akár mit fogsz neki mondani,nem fogja elhinni neked. ép ésszel nem látja be,hogy millió meg egy házasság ment már tönkre gyerek mellett is? vagy mi az hogy szerinte szereti a fiú és csak kitalálta,hogy van valakije. az én párom soha nem találna ki olyat kedvtelésből,hogy van valakije és elköltözik már,csak azért,mert amúgy szeret ő engem csak... csak mi? nem értem. ez a lány akkora IQ fighter,hogy ha tálcán kínálnád neki a megoldást,akkor sem élne vele,mert mániákusan ragaszkodik az elképzeléséhez...
2012. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!