Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen érezhetem hogy rúg...

16 hetesen érezhetem hogy rúg a baba a pocakomban?

Figyelt kérdés

Első terhességem! Vékony vagyok!

Milyen érzés ha mocorog a baba? Érezhetem esetleg őt már ilyen korán?


2012. dec. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze :) Én is akkor éreztem először, de még nem voltam benne biztos, h Ő az :)
2012. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem 16hetesen valami bizsergést,majd 17hetesen pedig egyértelmü rugást,ugyh lehet h te is a babádat érezted :) 28hkm
2012. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia igen érezheted!!én elsönek olyat éreztem mind ha a belek mozognának de ő volt tök furi érzés!!
2012. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen érezheted. Én 14. hetes voltam amikor bizsergés szerűt éreztem, olyan volt mint amikor egy szénsavas üdítőt felbontasz és megindulnak a buborékok. A 15. hét közepén pedig határozott rúgást, ütést éreztem, de csak ritkán. ja és főleg este háton fekve. Most vagyok 18 hetes már az is kialakult, hogy mikor mozog, úgy értve, hogy meg van fixen hogy hány óra körül. Most már minden nap határozott rúgások és ütögetések vannak többször is, sőt pár napja éjszaka is felkelt, ha valami nem kényelmes neki :)Te is egyre gyakrabban és határozottabban fogod őt érezni pár héten belül. Ja és nekem is első baba,átlagos testsúllyal. Szóval szerintem ez alkat kérdése, nem feltétlen súlytól függ vagy attól hogy hanyadik terhesség.


Jó babavárást!:)

2012. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)!Hát én is azért nem vagyok biztos mert nemtom eldönteni hogy a belek motyorognak e vagy a baba! De olyan lent érzem ahol a baba van elvileg ,ebből gondolom hogy végre őő az :)Bár eddig még csak 4szer éreztem ilyet!
2012. dec. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!