Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség? Lehet...

Ez lehet terhesség? Lehet ennyire későn a fogantatás?

Figyelt kérdés

Okt. 28án volt meg. Együtt voltunk 25-26-án (erre 100%-ban emlékszem). Nov. elején bezséltük meg, hogy babázunk.

Nov. 28-án nem jött meg, késett 4 napot. Görcsöltem, első 2 nap (4-e után) foltoztam, majd szépen megjött normálisan a maradék 2 napban.

Most fájdogál a mellem, az ereim jobban látszanak. A bimbóudvaramon nem átok változást, viszont a melleim mintha feszesebben állnának. Kissé másmilyennek tünnek.

A derekam is fáj, eddig szerencsére nem volt vele bajom.


Amit még érzek, a hasam (méhemnél) keményebb, kitüremkedőbb.


2012. dec. 17. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet fogantatás. :) De miért nem veszel egy tesztet????? (Amúgy nálam mindkét babámnál az volt a legelső tünet, már a mensi elmaradás előtt pár nappal, hogy jobban átlátszottak a melleimen az erek.)
2012. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 28.an jott meg akkor kb most van ovulaciod szerintem.Merd a hodet minden reggel felkeles elott nyelv alatt 5 percig mielott felkelnel az agyban!Es hasznalj gorbet,abbol jol be tudod loni hogy mikor volt ovulaciod..:)
2012. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja es nekem is volt sokszor hogy masabb lett a mellem,feszult es kirajzolodtak az erek,volt mikor a nemvart elott volt hogy ovulacio kornyeken,de most hogy teherbe estem,nem kezdett el rogton feszulni es nem is olyan,es az ereim se latszanak meg annyira.Elozo voltam
2012. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!