Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen már megtudtátok...

18 hetesen már megtudtátok biztosra a babátok nemét? Esetleg volt olyan akinek, fiút tippeltek, de lány lett, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőt 16 hetesen mondták meg, és úgy is lett. Orvosfüggő sztem...ki mennyire látja, mennyire tapasztalt.
2012. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. héten mondták, hogy fiú lesz. Holnap megyek uh-ra, remélem megerősítik:))


Egyébként anyum mesélte, hogy rám végig fiút mondtak:)

2012. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy fekszik. Engem különböző problémák miatt állandóan uh-ztak, mégis csak 28 hetesen tudták megmondani, hogy lány. Pedig még 4D-n is voltunk 22 hetesen és ott is eltakarta.
2012. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem függ attól hogy hogy fekszik. Egy profi szonográfus megmondja biztosra, csak épp a legtöbb nődoki nem szonográfus, így ők annyira nem ügyesek.

Mindhárom gyerekemet megmondta a 18. héten biztosra. Mind az lett. Csúnyán is nézett, amikor rákérdeztem, hogy biztos-e? :o) Mert harmadikra örültünk volna egy fiúnak... :D Most már el nem cserélném! :o)

2012. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16 és 18 hetesen is lányt mondtak. Azóta is lány! :) Szerintem biztos mert mind 3 ember más volt és mind 3 ugyanazt mondta! :)
2012. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen mondta tutira h lány aztán 24 hetesen ismét megerősítette és 26 hetesen a 4d-n már el sem lehetett téveszteni :) De minden alkalommal mutatta is magát szépen. Mondjuk az hozzátartozik h minden uh előtt becsokiztam és kóláztam kicsit h ne legyen lusta :)


30hkm

2012. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!