Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség, fiú vagy lány baba...

Terhesség, fiú vagy lány baba a 17 hetes fotó alapján?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam dokinál, a 17+0 héten és mondott vmit, de én bizonytalan vagyok.


[link]


Kinek van már tapasztalata? Kisfiú vagy kislány?

Köszi előre is!



2012. dec. 22. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Hi.Szia en ntudom megitélni,h kislány v kisfiu.Az én dokim elmondása szerint,ha kislány nemü,akkor egy - kell látni(tehát egy vonalat)én kislányt várok!35hkm.Nagyon szép babavárást kivánok!Szép kis babucikád van!
2012. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

szia, köszi szépen. Én már hallottam "3 csík"-ról is a lányoknál, de ez vhogy furcsa nekem... 17 hetesen egy kisfiúnál már pénisz is vastagon látható, nem? Mi a dokival nem láttunk a pénisz helyén semmit...vagy ott középen az a csík lenne az??? Várok, hátha tud vki még segíteni...

Köszi neked! :)

2012. dec. 22. 16:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kislány én 16hetesen voltam és mást láttunk :p állitolag kukis lesz hacsak nem a köldökzsinor volt de legközelebb jobban fog látszani,amugy mit szeretnétek?
2012. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom megmondani sajnos. Én tegnap láttam 17+6 hetesen, hogy fiú. De nálunk teljesen egyértelműen ott van a kukaca és a nagy zacsi. De a tied az enyéméhez képest kislány...
2012. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi nektek is :) a doki is lányt mond, de majd januárban még jobban megnézi (a nagy UH-nál), azt mondja.

Már van 2 kisfiunk, úgyhogy egy kislánynak nagyon örülnénk :)) De persze ha fiú azt is imádni fogjuk :)

Amúgy az UH-nál majd kisesett a szemem, úgy néztem és péniszt, herezacskót nem láttam...de azért az a középső csík vhogy zavar ezen a fotón. Mi lehet az, a klitorisz ilyen nagy? Na majd meglátjuk januárban. Köszönöm a segítséget!

2012. dec. 22. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kislany:) Nincs zacsija igy ugy nez ki hogynem fiu.:)
2012. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem kislány
2012. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok,ha megfigyeled a combocskáit milyen szépek az tul kicsi lenne kukinak,sokkal nagyobb kéne legyen szerintem
2012. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi :)) akkor tényleg kislány? :)) De jó!
2012. dec. 22. 16:27
 10/18 A kérdező kommentje:

igen, a kuki sztem is nagyobb lenne, a második fiunknál többször láttam UH-on, és vastagabb volt.

A combjaiból is kiderül??? Ezt még nem hallottam... :)

Megy a like nektek!

2012. dec. 22. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!