Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti álmodtatok a babával,...

Ti álmodtatok a babával, mielőtt megszületett? És mit?

Figyelt kérdés

Én kettőre emlékszek nagyon. Először elkezdte a talpát kidugni, annyira, hogy már látszott a talp forma, aztán végül ki is dugta a hasamon. Visszasimogattam, mondtam, húzza vissza. És ott maradt a lyuk hasamon. Néztem, hogy szivárog-e a magzatvíz. Hívtam mentőt. Aztán felébredtem.

Másodiknál a fejét kezdte kidugni, először láttam a fejformát, a száj, orr, szem. Végül itt is kidugta a fejét. Mondtam húzza vissza, nem errefelé kell kibújni, forduljon lefele. Akkor megfordult. A lyuk ottmaradt a hasamon. Idáig emlékszek.



2012. dec. 27. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél azt álmodtam, hogy megszületett, amíg én aludtam :) Reggel felébredtem (mármint még álmomban), simizném a pocakot szokás szerint, mire észreveszem, hogy nincs is hasam. Éppen készültem pánikba esni, mire észrevettem, hogy hát itt van mellettem :)
2012. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én azt álmodtam , hogy a Peg PEREGO babahordozóba hozzom haza a kórházból , meg h szopizik és hogy szép nagy szempillái vannak :-)
2012. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az azért kegyetlen álom lehetett kérdező :D sokkolt volna :D

Am én egyszer azt álmodtam h már megszületett és lányom volt akkor még nem tudtok a nemét és mint kiderült tényleg az lesz :) ez nekem elég érdekes volt :)

Aztán egy uh vizsgálatnál álmodtam vele egy fotelba kellett befeküdnöm és totál hátrahajtottak benne úgy vizsgáltak és így is alul kijött a lába de ekkor még kb 20 hetesek voltunk és kivették én meg sírtam h meghal...na ez szörnyű volt :/ nem tudom honnan kattant ilyen át a fejembe de borzasztó volt...ez a két álom volt a legemlékezetesebb...

30hkm

2012. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem rossz álmom még nem volt, egyébként kétszer álmodtam babával, egyszer még jóval azelőtt, hogy terhes lettem, egy kisfiúval, majd a terhesség alatt azt, hogy a baba (fiú) ül a babakocsiban, esik a hó és azt nézzük együtt. Egyébként fiam lett:)

Állítólag a kismamák gyakran álmodnak ijesztő dolgokat (hogy pl. torzszülöttjük lesz, vagy valamilyen állatot szülnek), és ez azt mondják, normális.

Én a rossz álom utáni napon mindig nagyon a hatása alatt vagyok, de ne aggódj, semmi rosszat nem jelent. Sőt, azt is hallottam már, hogy a rossz álom jót jelent.

Ezen ne aggódj, vigyázz magadra, és örülj, hogy rendben vagytok!

2012. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!