Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes vagyok. Mikor érdemes...

30hetes vagyok. Mikor érdemes felkeresni a gyermekorvost, hogy kiírja a babának a popsikrémet stb. -ami szülés után itthonra kell?

Figyelt kérdés
Ti,hogy csináltátok?
2008. máj. 30. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A védőnőmmel beszélgettünk erről, ő azt mondta, a kórházban adnak majd a szükséges dolgokból kis mennyiséget. Ha mégsem adnának, akkor sincs gond, mert a szülés napján fel kell hívni a védőnőt, aztán a hazaérkezés napján is, és ők aznap (lehetőleg) jönnek a doktornővel, felírják a szükséges recepteket, és még aznap ki is lehet váltani.

De ez szerintem mindenhol másképpen történik (ahogy olvasgattam), kérdezz rá a védőnőre, biztosan segít.

2008. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2008. máj. 30. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert nem lehet mindezt elore elintezni? :(

Es miert nem lehet elore kivaltani, miert csak a gyerek szuletese utan?

Mert a frissen hazatert kis csaladnak nem lenne jobb dolga, mint elso napjukon vedonot fogadni meg patikaba szalajtani a pukat, mar ha ki tud venni szabit ahhoz, h ott legyen a babaval es a mamaval...

Fos egy rendszer ez az egesz.

2008. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ma beszéltem a leendő gyermekorvosommal és azt mondta, hogy ha megszületett a baba hívjam fel, még amíg a kórházban vagyok, vagy a párom menjen be szólni neki és ha hazaérkeztünk akkor már csak a csomagért illetve a listáért kell bemenni.

És azért nem lehet előre elintézni, mert sajnos bármi előfordulhat szülés közben, amit természetesen nem ijesztgetés képpen mondanak, egyszerűen így működik.

De ha vagytok olyan viszonyban a dokival, akkor sztem, ha megszültél és még bent vagy, a párod, vagy hozzátartozód nyugodtan elmehet a csomagért.DFe mihelyst hazajöttök a lelkiismeretesebb doki úgyis azonnal megy megnézni benneteket és akkor el is viszi nektek.

Nálunk legalábbis így működik. :))

Boldog, szép hátralévő napokat!

36 hetes kismama

2008. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,Nektek is minden jót.
2008. máj. 30. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a védőnőm javasolta, hogy egy-két héttel szülés előtt menjek el a gyerekorvoshoz és ott megkapok minden receptet.

28 hetes mami

2008. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de nem az lehet az oka annak, hogy csak a szülés után írja fel a gyerekorvos a recepteket, mert a baba nevére írja, és hát addig se taj-szám, se név, semmi? De lehet, hogy nem az ő nevére írja, nem tudom, csak találgatok :-)
2008. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!