Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék? Mit kell...

Segítséget kérnék? Mit kell éreznem, ha esetleg beindulna a szülés anélkül, hogy elfolyna a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Első baba,és 38 hetes vagyok,nem tudom milyen jellegű fájdalomra készüljek,erős mensis görcs vagy feszítő nyilalló fájdalom?Mennyi ideig tart egy fájás és mikor jelentkezik ujjra?
2011. nov. 5. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A fájás mindenkinél más. Amúgy nem paráztatni akarlak,de hidd el, azt a fájást tudni fogod, hogy az :))

ha mégsem fáj annyira vagy nem vagy benne biztos,akkor az időt nézd: ha rendszeresen jönnek a fájásaid, majd beállnak 10 percesekre,akkor szülni fogsz. (10 percenként jön a fájás, majd elmúlik és a köztes időben nem érzel semmit).

Van,akinél egyfolytában fáj,de az is nagyon erős fájdalom, nem hasonlítható semmihez.

2011. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem mindenki azt mondta tudni fogom mikor elkezdődik... hát igazuk volt...tudtam :) Az elején ritkán jönnek és enyhék majd egyre sűrűbb és erősebb lesz...majdnem 1 perces rendszertelen fájások voltak hát mivel mikor fájt akkor tényleg nagyon fájt így nem vártam,hogy rendszeres legyen hanem bementünk a kórházba...egyébként várhattam volna a rendszeres fájásokat mert hiába volt a sok oxitocin meg minden csak nem lett olyan igazi fájás mint kellet volna..tolófájásaim se voltak amire nem akart várni a doki mert ahhoz képest,hogy reggel 8 kor 4 ujjnyi voltam a burokrepesztés után 5 perccel már majdnem délután kettő volt és még semmi szóval nyomtuk a dokival együtt és 13.58 perckor lett meg lányom.

2011. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp: ha rendszeres vagy akár rendszertelen fájásokat érzel, de nem tudod eldönteni, hogy mi van, ülj bele egy kád jó meleg vízbe. Ha jóslók, a fürdőtől el fognak múlni. Az igaziak meg felerősödnek.

3 éves lány, 15 hós fiú, 8 hetes pocaklakó anyukája:-)

2011. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat ,hát bízom benne ,hogy tudni fogom hogy az lesz az! :)))
2011. nov. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!