Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 héttel a missed ab. mutet...

2 héttel a missed ab. mutet utan elkezdtem verezni az baj?

Figyelt kérdés
A mutet napjan vereztem rendesen, aztan csak pici barnas folyas, ra egy hetire megint verzes nem sok egy napig. megint egy hetig semmi, tegnaptol viszont megint van barnaspirosas. kicsit fajdogal a hasam meg a derekam is. penteken megyek orvoshoz. szerintetek baj lehet? nem gorcsolok, nincs lazam,enyhen menzesz szeru erzesem van. a verzes nem sok, de van. nem darabos. miert jon elo mindig igy? nem fura ez igy? nem ugy kellene lennie hogy eloszor a mutet utan verzes es fokozatosan csokken? vagy ez mar a menzesz lenne? az megjojet ilyenkor mar? elso terhessegem lett volna, a 7.heten kellett a mutet, es meg nem estem at ilyenen. volt mar nektek ilyen hogy bizonyos idokozonkent jott elo a verzes és nem fokozatosan csokkent? koszi szépen
2013. jan. 1. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
LEhet,hogy ez már az első mensid.Ne aggódj,pénteken a doki megnéz és megmondja,hogy minden rendben van:D
2013. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!