Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan vagyok 6...

Missed ab utan vagyok 6 nappal, ma megint elkezdtem verezni, normalis?

Figyelt kérdés
a mutet napjan elegge vereztem,masnap szinte semmi.nem fajt semmim,csak kozvetlen mutet utan par orat.azota volt nagyon vilagos barna folyas,de csak egy-ket potty.tegnap kicsit takaritgattam,emelgettem,erosebb lett a barna folyas,ma delutantol viszont mĂĄr inkabb ver van,nem sok,de a hasam faj mintha megjonne.ez igy normalis hogy visszajott a piros folyas?es hogy megjon erzesem van?eppen ugy faj a derkam is mintha megjonne.kicsit ideges vagyok.mas bajom nincs.nem darabos a verzes.nektek volt mar igy?8 hetesen kellett ures petezsak miatt a mutet
2012. dec. 24. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én voltam hasonló cipőben. A műtét után sokat feküdtem,szinte másnap már nem volt vérzésem se.3 napot még pihiztem de ezekben a napokban úgy görcsöltem,hogy az ügyeleten kötöttem ki,ahol azt mondták,hogy jobb lenne ha csinálnám a napi teendőket ,sétálgatnék,mert nem ürül ki a "cucc" a méhemből.Az UH-n látták is,hogy maradt még bennt alvadt vér.Szóval sétálgattam,dolgoztam,(óvatosan)másnap elkezdtem megint vérezni és a görcsök egyre jobban csökkentek,viszont ezután begyulladt a méhem.Megint dokihoz mentem,ekkor már csak barnás folyásom volt,azt mondta a doki,hogy ez már gyulladásos váladék,gyógyszert kaptam rá.

A görcseidnek szerintem már el kellett volna hogy múljanak.Menj el a dokihoz vissza,hogy megnézzék kitisztult-e a méhed és,hogy nincs -e probléma.Jobb félni,mint megijedni!

2012. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán volt a műtétem, az első két napon nem volt jelentős a vérzés, harmadik napon elmentünk bevásárolni, szinte egész nap talpon voltam. Aztán szombaton és vasárnap én is úgy görcsöltem, mint menszikor. Felhívtam az ügyeletet, nekem azt mondta a dokinő, hogy vegyek be görcsöldót és pihenjek. Tegnap már nem volt görcs egész jól végigcsináltam a karácsonyi készülődést, darabokban, pihenésekkel egybekötve. Most is pihenek és még mindig vérezgetek. Nem erős, nem darabos, így gondolom még tisztulgatok. Nekem 7 hetes lehetett.
2012. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem november 13-volt missed ab műtétem 8 hetesen(elhalt a vérszegénységem miatt).A műtét után 2,5 héti véreztem intenzíven amit erős görcsök kísértek úgyhogy szerintem a Tiéd normális.Egyébként Nekem a műtét meg a vérzés elmúlása után tegnap jött meg először és nagyon sok a vér mennyisége,meg nagyon vérzek úgyhogy készülj fel,hogy a következő vérzés lehet nem lesz normális...

2012. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Kedves második válaszoló!Nekem az ügyeleten azt mondta a doki,hogy ne vegyek be görcsoldót,mert a görcsök préselik ki a vért a méhből,meg azt aminek ki kell ürülni.Rubophent ajánlotta,mert az csak fájdalom csillapító,de nem görcsoldó.

2012. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem kell aggódnod. ÉN is görcsöltem utána 1 hétig, de én kaptam ergam cseppet amit 5 napig szednem kellett és az elég nagy görcsöket csinált, de szépen kitisztultam. Amint távozott a sok vér a görcs is abbamaradt. A vérzés is kb 1 hétig tartott persze hol barnázás hol vér. Ha nagyon aggódnál menj be ügyeletre és ott megnéznek!(nekem szeptember 14én volt, bár nekem a 10 hetes babánkat műtöttek ki sajnos megállt a szíve)
2012. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A dokinő tényleg azt mondta, hogy vegyek be No-spa gyógyszert, az pedig görcsoldó. De gáz, ha ezt nem lehetett volna. Mindenesetre két napja nem görcsölök, remélem azért nagy baj nem történt?! :-)
2012. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Hát akkor kár,hogy az orvosok véleménye ennyire megoszlik mindenről.Ezért sem tudom már,melyik orvosban lehet megbízni.


Amúgy KINEK HÁNY HÓNAP KIVÁRÁST AJÁNLOTT A DOKI HOGY ÚJRA PRÓBÁLKOZHASSON? Nekem az egyik hármat,a másik 6 hónapot mondott..

2012. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális én majdnem 2 hétig véreztem utána hol jobban hol kevésbé, augusztus 31.-én műtöttek 8 hetes terhes voltam és üres petezsák miatt kellett. 6 hónap pihenőt mondott nekem a dr a következő terhességig
2012. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! koszi a sok valaszt.mar reggel ugy ebredtem hogy a verzes csokkent, szinte nincs, es inkabb ilyen narancsszinu. megjon erzes nincs. kicsit fura ott lent de nem fajdalom. remelem rendben lesz. koszi csajok. mindenkinek sok sikert a tovabbiakban!
2012. dec. 25. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
furcsa is lesz meg érzékenynek is fogod érezni mikor megfog jönni először a menstruációd
2012. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!