Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhén sárga folyás, fertőzés...

Enyhén sárga folyás, fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Kb. két hete,nem minden nap, enyhén sárga folyásom van,nem sok, nincs szaga és nem csip,nem járok sokat pisilni sem,csak egy kicsit kellemetlen.Ez természetes lehet vagy valami fertőzés?Tapasztalatokat vagy véleményt várok!!!


12+4 hetes kismami


2009. aug. 27. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen folyásom, mi a 13. hétben vagyunk. Azt mondta a doki, hogy amíg nem csíp vagy viszet addig nincs gond.
2009. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, így van. Amíg nem viszket, csíp és nincs szaga addig nem gond. Nekem kb 10 hetesen kezdődött a sárga folyás, szóltam a dokinak, kaptam rá kúpot és nem változott a színe akkorsem. Tehát így normálisnak titulálta az orvos. A mai napig sárga... Hétfőn jött meg a kenetvételem eredménye, tök negatív, és már 38. hétben vagyok, 28 hete sárga folyással :)

2009. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam :))
2009. aug. 27. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még lehet több is és mindennnapos. Ahogy haladok előrébb a hetekben egyre több van. Több doboz Carefreet használtam el a 8 hónap alatt, mint 2-3 év alatt.

Amíg nem viszket és nem csíp, addig természetes dolog.


35hetes pocis

2009. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!