Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem megszokott folyás terhessé...

Nem megszokott folyás terhesség alatt? Ez fertőzés, vagy valami baktérium?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a védőnőhöz, az orvosom pénteken fogad. Mióta terhes vagyok, folyásom van, de pár napja sárgás, néha zöldes. Nincs kellemetlen szag, nincs viszkető, és égető érzésem se. Mit szokott ilyen esetben a doki felirni, vagy mivel lehet kezelni? 24+3 hetes vagyok.
2011. máj. 4. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert a tüneteim nekem is ezek. én kaptam rá pimafucin kúpot, (ami 1általán nem használt) most meg cedax400 antibiotikumot.
2011. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia.És előtte téged megvizsgáltak nőgyógyászatilag? De ha ezek nem használnak neked, a babának nem árt?
2011. máj. 4. 09:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt bovebb folyas jellemzo. Ha nem szuros szagu, akkor elvileg nincs gond - en igy tudom. De jobb, ha nogyogyasz mond velemenyt
2011. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Semmi eltérő nincsen, csak a szine nem a megfelelőbb.
2011. máj. 4. 11:13
 5/14 anonim ***** válasza:
A bővebb,sárgás folyás,ha egyéb panasz nincs,akkor normális,de a zöldes már nem,baktériumfertőzésre utal,de könnyen kezelhető,nyugi!
2011. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mikor a kúpot kaptam, kenetet vizsgáltak, baktérium volt benne. Másodjára csak vizeletet néztek, szintén bakis volt, arra kaptam az antibiotikumot. Elvileg, ha zárt a méhszály, a babának nem árt, de kezelni kell, nehogy szülésnél megkapja a pici
2011. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak néha zöldes, köszi szépen, megnyugtató amit irtál :)
2011. máj. 4. 12:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, utolsó válaszadó :)
2011. máj. 4. 12:35
 9/14 Disi ***** válasza:
32 hkm vagyok, nekem is van a legeleje óta. Nekem nem adtak semmit, pedig minden alkalommal mondom az orvosnak és a védőnőnek is. Az amire én rájöttem, hogy nem mindegy milyen betétet használok. Az illatosított kikezdte a bőrömet. Mondjuk már csecsemőnek is kényes volt a fenekem, anyukám nem győzte kifőzni nekem a pelusokat:-)Úgyhogy most áttértem a vattára, pedig régebben gyűlöltem, most viszont ez vált be a legjobban. Érdekes, hogy megváltozik az ember, ha babát vár.
2011. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked is ilyen jellegű a szine?
2011. máj. 4. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!