Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz a SOTE II-n szülésf...

Mikor lesz a SOTE II-n szülésfelkészítő? Van róla valahol valamilyen információ? Ki tartja. Stb.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert most nyári szünet volt idáig és szeptembertől lenne elvileg, de nem tudok még róla semmit. Nov-ben szülök.
2009. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is novemberben szülök. :)

Úgy tudom, hogy szeptember 2. keddjén kezdődik, legalább is itt rákerestem hasonló infóra és ott bejött a SOTE oldala és ott tavaly így volt. 2 Éve mikor a nagyobbikat vártam akkor is így volt, tehát lehet nem változott. Csak kíváncsi voltam hátha vannak friss infók. :)

2009. aug. 27. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor már hárman biztosan ott leszünk novemberben. Én annyit bírtam kihámozni hogy szeptember 10 körül kezdődik és hetente 1 alkalom. Azt számolgattam, nem tudom azt már végéig meghallgatni. Fogadtok szülésznőt?
2009. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oksi, akkor jegyzem ezt a szeptembert. Nem is értem miért nem hívom fel a klinikát, hiszen ott tuti megmondják mi van. :) A könnyebb utat választottam. :)

Nekem van fogadott szülésznőm, az elsőt is vele szültem. Tóth Anna.

Nektek?

2009. aug. 29. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Már négyen leszünk novemberben, bár én csak a végén. Én annyit tudok róla, hogy 8-án kezdődik, de jövőhéten kedden érdeklődök majd telefonon. Engem az előtte való torna is érdekelne.

Szülésznőm még nincs, arra gondoltam, majd ekkor megkeresem, egyébként Gönczi Katalint ajánlotta a dokim.

2009. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia kedves utolsó, első vagyok! Van/szokott előtte torna lenni? Milyen típusú, úgy értem, relaxáció, légzésgyakorlat vagy inkább fittentartó torna?
2009. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudja valaki, kell-e fizetni érte és ha igen, kb. mennyi? Előre is köszi a választ!
2009. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves első! Én ezt olvastam, itt említi a tornát, hogy milyen, nem tudom még. Majd ezt is megkérdezem kedden.

Én úgy tudom, hogy az egész díjmentes, nem kell érte fizetni. Üdv


[link]

2009. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi.
2009. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, már én is mindent tudok. :) 8-án kezdődik fél 3-kor és a torna csak 15-től lesz 1-2-ig.

Nem kell fizetni érte. :)

Az én szülészőm Tóth Anna lesz.

Találkozunk 8-án! :)

2009. aug. 31. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!