Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik budapesti (vagy környék...

Melyik budapesti (vagy környéki) magánklinikát javasoljátok?

Figyelt kérdés
Minden információ,tapasztalat,élmény érdekelne,jó-rossz egyaránt:)

2013. jan. 7. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen célzatból? Teherbeesés, vagy szülés?
2013. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Terhesgondozás+szülés
2013. jan. 7. 22:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocs hogy értetlen vagyok, akkor már terhes vagy, ha jól értem (tehát nem meddőségi klinikát keresel).
2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem meddőségi klinikát keresek.

9 hetes vagyok,babát várok.

2013. jan. 7. 23:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Értem, gratulálok! :) Akkor a Róbert Károly Magánklinikát tudom javasolni, csak jókat tudunk róla mondani. Mindkét sógornőm ott szült és oda jártak terhesgondozásra is :)
2013. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En a maternityre jarok, bar meg nagyon az elejen vagyok en is.

Korbejartam a temat es a kismillio atolvasott forum es egyeb hozzaszolasok alapjan nekem a matrnity tunt megfelelonek. A robert Karoly joval olcsobb viszont nagyon sok negativ velemeny is vokt igy ketsegek merultek fel bennem.

A telkivel sokaknak az volt a baja, hogy ha szulesnel komplikacio van, akkor innen messze van a sote, ahova a babat szallitani kell. A rose meg megfizethetetlen.

2013. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Telki!!!! En ott szultem nyaron, mit szeretnel pontosan tudni?
2013. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyjából minden érdekelne:)

Telkiben eddig nem voltunk személyesen,Róbertben,Maternity-ben igen.

Érdekes,mert én pont a Róbertről olvastam,több + tapasztalatot.Bár nyilván ez orvos függő is?Ki az orvosotok?

Maternity-ben nekem a kád a nem tetsző pont,illetve,hogy több fórumon is olvastam,hogy eleve első szülésnél vágnak,muszáj az ágyon lenni kitolásnál(tudom,ez odébb van még,de ha ennyi pénzt kifizetek szeretném,hogy ha nem lennék behatárolva),illetve majd 2 órát várattak...

Róbertben talán olyan modern a berendezés,de a szülésznő aki körbevezetett nagyon rendes volt,és a szülőszobák is szimpatikusak-természetesek voltak,várni itt is kellett,kb.20 perc csúszás volt.


Szóval minden részlet érdekelne

2013. jan. 8. 14:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Én a Telkit javaslom személyes tapasztaltból.

Róbert neklme nem jött be, olyan, mint egy sima állami kórház, talán kissé felújítva, és ezért pénzt kérnek. Akkor inkább egy jó állami kórház magánorvossal.

A Maternity-n még nem voltam, de jót hallottam róla.

2013. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6-osnak írnám, hogy tudtommal ez a komplikációs dolog egy városi legenda, amit néhányan terjesztenek. A Telki szülészete fel van készülve komplikáció esetére is. Akkor kell szállítani a kismamát a SOTE-ra, ha koraszülés van, de ebben az esetben ugyebár eleve nem a Telkibe viszik, hanem egyből a SOTE-ra. Ugynúgy sem a Robert, Rose vagy a Maternity-n sincs koraszülésre lehetőség.

A Rose-ról nekem nincsenek jó tapasztalataim, hosszú lenne a lista, és nem az anyagiak miatt.

2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!