Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok!...

26 hetes kismama vagyok! Olyan érzésem van mintha a babám kevesebbet mozogna vagy inkább gyengébbeket rúgdosna! Mozog minden nap, de nem olyan erőteljesen! Kezdjek aggódni vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne idegeskedj,biztos csak egy nyugodt időszakba van amikor kevésbé mocorog!Majd beindul!
2009. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sia vannak napok mikpor nem olyan aktívak...én csokit szoktam ilyenkor enni.gondolj bele ha te is egy akkora helyre lennél bezárva,te mennyit és milyen erösségüeket tudnél rugdosni.te se lennél mindíg aktív.egyre kisebb a helye is nem fér el.ne aggódj nincs baj.
2009. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is az lehet a gond hogy már nem nagyon fér el és nem tud ruganyoskodni:D Mi mikor 4d-n voltunk láttam hogy szeret a picim rugót játszani de sajna már neki sincs annyi helye így inkább csak a hullámzást érezni.
2009. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincsen baj, hisz nálad is előfordul "lustább" időszak meg pörgősebb is. Ez normális.
2009. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést, ugyanezt észlelem pár napja :) 24 hetes vagyok. Én mint ha máshol is érezném most a mocorgását, arra is gyanakszom, hogy egy nagyobbat fordult, és azért is érezhetem gyengébbnek a rúgásokat :) Azért ha már épp hiányolom a mocorgást, mindig megnyugtat és elkezd fészkelődni... És ami még érdekes, hogy eddig este sokat fészkelődött, most meg inkább reggel szokott :)
2009. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!