Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagy bajt csináltam....

Nagyon nagy bajt csináltam. Kiszakadt az óvszer és hát észrevettük és vettem be esemény utáni tablettát kb.8 órával a történtek után. Ennek ellenére terhes vagyok. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Ez alatt az időszak alatt alkoholt is fogyasztottam, nem túl nagy mértékben ugyan, de aggaszt és meg jobban az esemény utáni tabletta. Van rá esély, hogy egészséges legyen a babám?

2013. jan. 16. 11:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nen tudon,látod-e még, ha ír valaki. Most akadtam rá a posztodra. Hogy vagytok, igye minden rendben van a kislányoddal?!

2018. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igen és minden tökéletesen rendben van, azóta már két gyerekkel :)
2018. szept. 27. 17:52
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem húgyhólyag gyulladás miatt kellett egy adag gyógyszert beszednem, antibiotikumot is, amit bár az orvos írt fel és biztosított, hogy nem káros a magzatra, valahogy mégis aggódok kicsit (10 hetes vagyok jelenleg), ezért olvasgatok a témában és valahogy ide találtam a kérdésedhez. Tök jó, hogy annyi év után is követted a kérdést és válaszoltál, az pedig hab a tortán, hogy közben született mégegy baba. Igazán szép és pozitív végkimenetelű történet! Remélem azóta is minden rendben van veletek! 🥰
2022. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!