Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen szivároghat a...

34 hetesen szivároghat a magzatvíz?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor gáz van?Ma reggel vettem észre,hogy olyan mintha egy picit bepisiltem volna.Már nagyon le is van erszkedve a pocakom.Lehet,hogy közel van a szülés?
2008. jún. 2. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább egy kevés vizelet lehetett.Ha szivárogna a víz,igen az nem jó.Beszélj az orvosoddal.
2008. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Könnyű eldönteni,hogy pisi vagy magzatvíz.Szagold meg.Meg ha csak reggelt volt,és azóta nem,akkor valószínűleg csak tényleg bepisiltél egy picit,ami a várandósság vége felé teljesen normális.Ezt utáltam talán az egészben a legjobban a vége felé.

A pocakleereszkedés meg akkor van,amikor a szegycsontod,és a magzatburok teteje közé be tudod rakni a tenyered.Amúgy ez sem mindig mutataja,hogy mi a helyzet.Barátnőm úgy szült meg,hogy szinte egy grandnyit nem ment le a pocakja,és mégis magától indult be a baba.Az én pocakom meg olyan 2,5 héttel szülés előtt kezdett leszállni,és attól függöt a lentsége,hogy éppen hogyan feküdt a kis Béka.


Egyébként van egy másik módszer is.Gyógyszertárakban lehet kapni olyan betétet,amit elszinez a magzatvíz.Vegyél olyat,és megtudod.Vagy fordulj dokihoz.Illetve a magzatvíz nem folyik el csak úgy.Fájások,keményedések jelzik.

2008. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2008. jún. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!