Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti fogadott orvosnál fogtok...

Ti fogadott orvosnál fogtok szülni vagy ügyeleten? Én Debrecenben a Kenézyben fogok szülni és nem tudom hogy fogadjam meg akihez terhesgondozásra járok, amúgy nem ismertem eddig vagy majd lesz aki lesz alapon szüljek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fogadottnál Debrecenbe a Klinikán. Ki a dokid ha nem titok?
2013. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret akkor csak fogadott orvos és szülésznő!!
2013. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Terhesgondozásra Osváth doktorhoz járok.
2013. jan. 19. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Osváth dokiról csak jókat hallottam! Én a helyedben csak szülésznőt fogadnék fel. A Kenézyben minden orvos nagyon normális!
2013. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a Kenézybe szültem 1 hete.Nekem volt fogadott orvosom ott.Ha van rá keret,akkor fogadd fel.Ha legközelebb mész gondozásra,mondd meg neki,hogy szeretnél nála szülni,és elválalna e.

Amugy mikor szülni mentem pont Osváth doktor volt bent,ő vizsgált meg és hívta a dokim,jó szakember amugy!

2013. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a dokid, de én is ott szültem.Jó orvosok vannak ott, én meg voltam velük elégedve.Ha megoldható akkor fogadd fel orvosodnak, sokat jelent.Nekem Demeter Miklós volt az orvosom.
2013. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hozzá járok gondozásra /Vámospércs/ és én sem fogadtam meg,most vagyok 35hetes már van 3 gyerköcöm egyiknél sem volt orvosom,de amikor szültem nagyon rendesek voltak velem az ügyeleten,inkább azt a pénzt a babára költöttem,volt mire :-) ,de most egy kicsit félek mert még mindig medence végű,kora szűlés veszélye is volt eddig,és nem tudom,hogy ilyen esetben egyértelműen császár lesz e vagy hagynak vajudni is elötte,de szerintem ha megyek nst-re majd azért erre rákérdezek,hogy is van ez?! Boldog babavárást! Te hány hetes vagy?!
2013. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kenézy vagy Klinika szülés esetén?


Melyik miért jó és miért nem jó?


Bocsi csak ha kérdésként írom ki nem sok debreceni válaszol :(

2013. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok. A klinikán 1 dolog rossz: be lehet menni mindenféle hozzátartozónak a szobába ahol a baba és mama van. Még nincs is immunrendszere...

A Kenézyben ami rossz: cukros teával itatják a gyerekeket, hogy csendben legyenek és ugyanazzal a cumival....

2013. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!