Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki mostanában tesztelt pozitivat?

Figyelt kérdés
Én hétfőn leszek 5 hetes..:)
2013. jan. 26. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17-én teszteltem,5+2hetes vagyok:) Vannak már tüneteid?Dokihoz mikor mész?
2013. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem hogy a 6.-7.hét környékén megyek dokihoz,te? Néha jelentkeznek enyhe menziszerű görcseim,vagyis inkább szúrások,meg ma reggel ébredés után erős émelygés tört rám,de nem sokáig tartott szerencsére..:) Neked milyen tüneteid vannak?
2013. jan. 26. 11:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Én jövőhét csütörtökön megyek először..pont 6hetes leszek:) Tüneteim: mensis görcsök,mellfeszülés,állandóan aludnék és ma először émelygek..Nektek is első baba?Szedsz valami vitamint?
2013. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen,nekünk is első baba..:) Folsavat kezdtem szedni,mást nem,igazából nem is tudom,hogy mit kellene még. Te mit szedsz?
2013. jan. 26. 11:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Én kb 3hónapja szedek terhesvitamint,1hete pedig elkezdtem szedni a MagneB6-ot,a görcsök ellen:)
2013. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 petera6 ***** válasza:

Sziasztok!


Én 5+4. napon vagyok. Egyelőre hányingerrel még nem találkoztam, csak cicifeszüléssel és durva álomkórral. Viszont a 4. héten volt egy pici, halvány barnázásom, amire azt mondta a doki, hogy nem gáz. El is múlt, de most megint újra előjött. Mivel két hét múlvára rendelt vissza, így kivárom szerintem a csütörtököt, ha addig nem erősödik ez (tényleg nagyon kevés, de van valami na). Remélem minden oké lesz addigra, és már esetleg egy kis szívverést is láthatok majd. :)

2013. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!Először is Gratula:-)Szerintem pihenj amennyit csak tudsz,és ha erősödne a barnázás futás a dokihoz..Akkor kb 1idösek vagyunk.

Első voltam

2013. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 petera6 ***** válasza:

Köszi, és természetesen neked is gratu :)


Akkor egy napon fogunk menni első uh-ra? Tudod, hogy mikor volt ovud?


Én folsavat szedek minden nap, terhes vitamint viszont nem, és nem is fogok, hacsak nincs valami hiányom. Viszont most erre a barna izére szedek magne b6-ot, meg rutascobint. Bár van, amikor mondjuk fél napig semmi nincs, szóval érdekes ez nálam :) ha erősödne egyértelműen egyből doki. De most ki is vettem 4 nap szabit, hogy az uh-ig már csak pihenjek. Bár szerencsére a melóhelyem se hiper stresszes, de azért jobb a békesség. Ezen ne múljon.

2013. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen 1napon megyünk:-) Én már elég izgatott vagyok.Majd írd meg mi volt:-)
2013. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 petera6 ***** válasza:
Fúú, hát gondolhatod, hogy én is alíg várom, hogy láthassam. És remélem lesz szívhang is. Mindenképp megírom mi volt. És drukkolok, hogy minden oké legyen nálad.
2013. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!