Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti melyiket vennétek vagy...

Ti melyiket vennétek vagy vettetek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Elektromos babahintát amit már újszülött kórtól lehet használni,vagy rezgős zenélős pihenőszéket?Nem tudok dönteni,mindkettőt nem engedhetem meg magamnak és szerintem felesleges is lenne.Ti,hogy döntenétek?
2013. jan. 26. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én számomra mindegyik felesleges. De talán a pihenöszéket, mert azt tuti használni is fogod, nem foglal nagy helyet.
2013. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pihenőszékünk volt, lehetett fektetni is,igy már pici korától bele lehetett tenni, rezgését is imádta
2013. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hintát!!!!

Abba bele tudod rakni, mintha pihenőszék lenne, meg hintáztat is!

Pihenőszék gyanànt ott a hordozó, viszont kézzel fárasztó ringatni!!!

Nagy segítség a hinta!!!

2013. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!Látom megoszlanak a vélemények :)))) A hinta valóban nagyon jó lenne,belerakom és hintázhat...de a pihenőszéknél viszont ott a rezgő funkció...hmmmm
2013. jan. 26. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére mi kaptunk kölcsönbe. Nagyon szerettem volna én is, de nem tudtuk megvenni, de utólag jobb is: a pihenőszék akkor jó mikor nagyon picúr, mikor már a fiam kezdte magát erőltetni, állandóan izgett-mozgott benne, nem tetszett neki. A hintából meg azonnal ki akart szállni mikor beletettem. :( Inkább ha veszel végy használtan valamelyikből.

Én a konyhába vittem magammal max 30-40 percre babahordozóba, jól elvolt benne.

2013. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5 válaszoló!Ti melyiket kaptátok,a pihenőt vagy a hintát?Vagy mindkettőt?Milyen szerencsés voltál akkor!!
2013. jan. 26. 16:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Húú nehéz kérdés. Barátnőmnek mindkettő van mindkettőt nagyon szereti a gyerek. Én az első babámnál még mindkettőt tök feleslegesnek tartottam, de a másodiknál már vettem rezgős pihiszéket egy megváltás volt, a hasfájós babám csak abban volt hajlandó megnyugodni sokszor nagyon szerettük.

A hinta nem tudom lehet hogy tovább jó talán mert hintázni később is szeretnek a babák, a pihiszékben viszont olyan 4-5 hónaposan már nem maradt meg a fiam, mikor megtanult forogni ülni, már nem szeretett benne lenni.

2013. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt, igaz a pihenőszék nem rezgős volt. Mindkettőt imádta a gyerek.

A pihenőszék nekünk speciel arra is jó volt,hogy ha pl. elutaztunk egy wellness hétvégére, akkor vittük magunkkal és így akár a medence mellett el tudtuk benne altatni.

Vagy, ha a mamához mentünk, akkor is vittük!

Ha választani kellene, akkor én rezgős pihenőszéket venném!

2013. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a fiamnak óceános hintája volt, amit késôbb eladtunk. 4 év múlva a lányomnak már óceános pihenôszéket vettünk. A hinta drágább, kevésbé strapabíró (egy idô után kattogni kezd a mechanikája), és nem mobilis. A pihenôt viszont oda viszed, ahova akarod, konyhába, fürdôbe, stb. Ráadásul a hinta nagyon mozog, nem minden babának jön be, a fiam unokahúga pl. sírt benne...
2013. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekunk az esoerdos fisher price hintank van, en nem bantam meg, hogy megvettuk, a fiam nagyon szerette, sokaig hasznalta. Nem olcso, az teny. Talan a pihenoszek tenyleg jobban kihasznalhato, mert kisebb. De nekem nagyon bejott a hinta.
2013. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!