Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti festettétek a hajatokat...

Ti festettétek a hajatokat terhesség elött? Most vagyok 38+2 napos és eddig nem mertem befesteni a hajam, de most szülés elött nagyon jó lenne. Ti bemernétek festeni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen en terhessegem teljes ideje alatt festettem a hajam. Elejetol vegeig. Nem mindenkinek fogja be a hajfestek a hajat jol a terhesseg alatt. Nekem szerencsem volt nagyon szep eredmenyem volt minden alkalommal, de ismertem olyat is akinek a hajfestek nem fogta be hajat mikor terhes volt. A magzatodnak nem lesz semmi baja a hajfestestol ha ezert izgulsz... Ha be akarod festetni a hajad hogy feldobd magad ebben a nehez idoben, akkor tedd azt!
2013. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én jóval a terhességem előtt leálltam a hajfestéssel, mert nagyon tönkre tette a hajamat.

De ha te valóban aggódsz, hogy bármi baja lesz a babádnak, akkor megnyugodhatsz, mert nem ártalmas a hajfestés a babára nézve. Ami ártalmas, az a hajfestés közben felszabadult káros anyagok belélegzése, de az sem kis mennyiségben, csak valaki folyamatosan ennek van kitéve. Magában a hajfestékben nincs olyan anyag, ami káros lenne a babára.

Szóval nyugodtan befestetheted, ha úgy jobban érzed magad.:)

2013. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia:)terhesség elött csak melirom volt,de terhességem alatt 2X festettem,olyan hajfestékkel mely nem tartalmaz amóniát,az nem árt a babinak!Sztem amónia nélk hajf fesd a hajadat.

Boldog babvárást,könnyü szülést:))

40hkm

2013. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Megint én 3:),de igen is árt a babának!!!!ezért javasoltam az amónia nélküli hajfestékkel fesse a haját!
2013. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én terhesség előtt is csak ammónia mentes hajszínezőt használtam.Aztán mikor megtudtam,hogy baba lesz,akkor egy darabig nem színeztem be,féltettem a kicsit.De aztán 20.hét körül ismét beszíneztem.El sem tudom mondani mennyire jól éreztem utána magam!!!Nyugodtan befestheted,nem lesz semmi baj!Meg hát elvileg az első 12,hétig nem ajánlják,de utána már nyugodtan!
2013. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy festettem.Semmi baj nem lesz,ha ammóniamentes festékkel festessz,és lehetőleg olyan helyen ami jól szellőzik.Én a terhesség egésze alatt,3 havonta festettem a hajam,feketére.Most meg itt pihen az én picikém mellettem.

Semmi baja nem lett! :)


2 hetes kislány anyukája

2013. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nemrég festettem be a hajam és ma vagyok 39 hetes, de ezidáig melíroztattam csak. Méghozzá havonta, de a 3. trimeszterbe lépve már tök feleslegesen, mert egyáltalán nem fogta a hajam a festék.

A mostani festés valamit segített, hogy kinézzek valahogy, de ártani nem árt!

2013. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Főleg h eddig nem is festetted nyugodtan tetesd rendbe a hajadat hidd el a kicsinek az ég világon nem lesz semmi baja tőle...csak valóban jól szellőzött helyen csináld ennyi... nem kell aggódni még ha nem ammónia menteset is használsz ettől már nem lesznek gondok... :)
2013. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy hajfestékek közül a szőke az ami nagyon káros lehet az erős ammónia miatt, én ezért váltottam szőkéről vissza barnára terhesség elött kb fél évvel. Kettő havonta járok festetni, olyan színnel mint az eredeti hajam, azért festetem mert sok ősz hajszálam van elől a frufrumnál és oldalt. Nyugodtan festesd be a hajad, a babának nem lesz tőle baja viszont téged nagyon boldoggá fog tenni hogy szép lett a hajad. :)

30hkm

2013. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én elejétől a végéig festettem és gyönyörűen befogta, nem volt foltos! 38 hetes km
2013. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!