Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismamák. Hogy vagytok?...

6hetes kismamák. Hogy vagytok? Vannak már rosszullétek? Voltatok már orvosnál?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 6hetes babás, egy hete voltunk orvosnál, 2hét mulvára hívott vissza, mert még alig látta a picit :) Rosszullétek vannak már? :) hasfájás? hányinger? fáradékonyság? :)

2013. jan. 29. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 5+1 hetes vagyok,egyelőre jól érzem magam,igaz néha rámtör az émelygés,ami nem kellemes,de elmúlik,ha eszek pár falatot. Bizom benne,hogy nem lesz sokkal rosszabb a későbbiekben sem! Јövő hétre van időpontom a dokihoz. Néha görcsölgetek,emiatt aggódom kicsit,remélem minden rendben lesz! Te hogy vagy?
2013. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szinte ugyanúgy, ahogy te. :) Jövőhéten (7.-én) megyünk a dokihoz, nekem rengeteget szúrt a méhem, petefészkem felváltva, mostmár nem igazán érzem a napokban. Görcsölgettem, de hamar elmúlt, és nem erős görcsök voltak. Hányingerem szagoktól szokott lenni, nem túl sűrűn, és összesen talán 3szor hánytam eddig, akkor is étkezés meg tea (palástfű) után. Nehezen és későn alszok el, napközben fáradt vagyok.
2013. jan. 29. 19:53
 3/17 petera6 ***** válasza:
100%

Én ma vagyok a 6+1. napon. Holnap megyek az első uh-ra. Voltam 2 hete egy kis halvány barna pötty miatt, de akkor még csak 13mm-es nyálkahártyát látott a doki :)


Amúgy a cicifeszülésen, és a néha embertelen fáradtságon kívül semmi egyéb tünetem nincs. Ritkán érzek valamit a méhem körül, de kb említésre sem méltó.

2013. jan. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes vagyok k.b jövőhéten megyek dokihoz.Nehezen bírom a szagokat főleg a ha tisztába kell tenni a kislányomat.Remélem a hányás most elkerül....Kicsit fáradtabb vagyok,lustább.Rossz a közérzetem is...
2013. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 petera6 ***** válasza:
100%
Elmentem a dokihoz. Már volt szívverés :) Méretei alapján 1 héttel kisebb, de majd behozza a lemaradást. Tünet továbbra is csak a cicifeszkó.
2013. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
grat:) olyan jó..én is már mennék de félek hogy még korai:) így majd csak 1 hét múlva:)
2013. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 petera6 ***** válasza:
100%
Köszi. Igazából tényleg érdemes kicsit később menni, de hát nem bírtam megállni :D
2013. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
4-6 os vagyok.Én is már mennék de félek...mivan ha még korai.Nektek mikor volt meg utoljára?Nekem dec19én ,28ig volt meg(levették a spirált) jajj már ugy mennék...pedig nem első baba:)
2013. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 petera6 ***** válasza:
Nekem dec 18-a az utolsó menstruáció. Szerintem lassan nyugodtan elballaghatsz egy 0. uh-ra :)
2013. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
December 17.- 21ig volt meg, és nem bírok már magammal szinte, annyira mennék már vissza az orvoshoz :) Mikor voltam, alig tartott 1percig a vizsgálat, visszahívott 7.re.. de minden nap egy örökké valóság. Gratulálok egyébként :)) Nekem első baba lesz. :)
2013. jan. 31. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!